Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.12.2017 bursaspor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligde son 2 maçını kazanarak zirveye yaklaşan fenerbahçenin fikstüründe görünen şu dönemdeki en zor maç. kayıpsız geçilmesi halinde devre arasındaki takviyelerle beraber tüpçü bile engel olamayabilir şampiyonluğa.ama bu maçı almak şart.

2. fenerbahçemiz açısından zor geçmesi muhtemel maç. bursaspordaki sakat oyuncuların durumu da önemli. bizde ise kart cezası biten janssen dönüyor. kritik maç.

3. Ligin orta seviyelerini ilgilendiren, sıradan, basit, ucuz bir maç.

Muhtemelen seyir zevki düşük olacak. Fenerbahçe gol yedikçe çirkinleşerek futbolu, futbolun dışına çıkarmasının beklendiği karşılaşma.

4. tff destekli tinercilerin çamur atmaya çalıştığı maç.

bir de şıracının şahidi olan bozacılar var adam küfretse beğeniyorlar hemen şakşakçı yalaka tayfası. tabi başkanlarından ne görürlerse onu yapıyorlar yazık.

5. Bir paralı köpeğin havlamalarini daha bugunden duymamiza sebep olan maç.

6. maalesef bolca uyuşturucu madde kokmaya başlayan başlık.

7. Sözlükteki tek bursasporlu benim sanirim. Kimseye bisey dedigimiz yok baslikta kavga var dedirten baslik

8. Timsah yürüyüşünü bulan vs timsah yürüyüşünü meşhur eden

Maçı.

9. bursaspor'un feneri fesleğen gibi saksıya oturtacağı maç.

10. fenerbahçemiz açısından zor geçecek ama adil hakem olursa kazanması mümkün olan maç.

tüpçü rüzgarı arkasına alan fenerin önüne engel koymak için elinden geleni yapar.bekleyip göreceğiz , bakalım..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.