Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.04.2017 trabzonspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. Beşiktaş açısından mevcut fikstürdeki en zor görünen üç maçtan biri. bir tanesini hakemlerin katkısıyla kaybetmemeleri sağlanacaktır, bir tanesi evlerinde de olsa efelik yapıp yapıp tokadı yedikleri için zor geçecektir ve üçüncüsü de bu maç.

beşiktaşın rahat kazanacağını düşünüyorum.

2. ali palabıyığın hakem olarak atandığı maç.

3. izlemediğim ama özetlerden çok çekişmeli ve heyecanlı geçtiğini tahmin ettiğim maç.

4. Ali Palabıyık'a ve vermediği penaltıya rağmen cenk tosun, aboubakar, talisca'nın mükemmel frikiği ve general atibanın golleriyle beşiktaş'ın 4-3 kazanarak şampiyonluğa koştuğu, son yıllarda türk sporseverlerin izlediği en güzel ve en heyecanlı futbol maçı. Notlar;

Hugo Rodallega'nın santradan gönderdiği ve üst direkten dönen top maçın en güzel anıydı.

Şenol güneş kendi adını taşıyan stada beşiktaş teknik direktörü olarak çıkıp trabzonspora ilk yenilgisini tattırmıştır.

Aynı zamanda Bu sahada trabzonspor'a ilk golü 4.dakikada cenk tosun atarak tarihe geçmiştir.

5. daha önce apaçık ele çarpan topa diz o diz diyerek savunma yapanların yine omuzla kolun birleştiği yere çarpan topa penaltı istediği maç.

beşiktaşın balı sayesinde kazandığı maç.

6. epeyce güzel ve keyif vermiş olan maç.

talisca'nın frikiği öncesinde faul yoktu ama. adam resmen faulü aldı. penaltı pozisyonunda kamera açısı yanıltıyor. bir de rodallega'nın santradan vuruşu gol olmalıydı, yılın golü olurdu. şahane vuruştu.

7. ninemin bıyığı olsa dedem olurdu maçı.

esra ceyda kardeşler iyice saçmalamaya başladı çünkü.

8. quaresmanın, tosicin zamanında ayak kırma teşebbüsüne ses çıkarmayan körlerin yine işlerine geldiği gibi yorumladığı maç.

neyse tff destekli 2 şampiyonluğunuz garanti zaten. ligin başından bu yana söylüyoruz, şampiyon yapılacak takım belli diye.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.