Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.03.2016 akhisar bld.spor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. ligde sonlara doğru yavaş yavaş yaklaşılırken fenerbahcemizin oynayacağı kritik deplasman maçı. akhisarda sakatlıkları bulunan sami ve douglaonun durumlarının kritik olduğu söyleniyor. fenerbahcede ise sarı kart cezalıları alves ve caner forma giyemeyecek. fenerbahcemizin zor da olsa kazanacağını tahmin ettiğimiz, inşallah aksilik olmadan atlatalım dediğimiz deplasman maçıdır.

2. fenerbahçe'nin tff'den talebi doğrultusunda izmir'de oynanmasını istediği mücadele.

galiba onun yerine dün yine aynı statta oynanması beklenen Göztepe - Yeni Malatyaspor mücadelesinin yeri izmir'e alınmış.

sonuçta saha zemini için yerinde alınmış bir karar.

3. fenerbahçe'Nin her iki yarıda bulduğu birer golle 0-2 önde olduğu mücadele. akhisar belediye için işler iyi gitmiyor.

4. uzatma anlarında fernandaonun son sözü söyleyerek skoru 3-0 yaptığı maç. fenerbahce korkarak gittiği zor bir deplasmanı kayıpsız geçiyor,önemli bir galibiyet alarak bir maçı eksik olan beşiktaşla aradaki puan farkı da beşe çıkmış oldu. beşiktaşın da akhisar deplasmanında kazanacağını düşünüyorum, akhisar müthiş bir form düşüklüğü içerisinde.

5. fenerbahçe'Nin 0-3 üstünlükle zorlu bir deplasmanı galibiyetle kapattığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.