Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

05.04.2016 Barcelona vs Altetico Madrid maçı

paylaş araştır

1. UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk karşılaşması.

saat 21:45'te Nou Camp'ta oynanacak mücadele trt 1 ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak.

2. gönlümüzün atletico madridle olduğu maç. gerçi onlar da real düşmanlığı fazla olduğundan barcelonayı savunacak kadar kendi değerlerinden uzaktalar o yüzden yesinler birbirlerini.

3. arda'lı Barcelona diyeceğim de bir gülme alıyor.

Barcelona'nın rahat kazanacağını düşündüğüm karşılaşma.

simeone beni papaz eder mi?

evet edebilir.

4. iddaa oynayacak olsam iy 0 , 0/0 ya da h0 seçeneklerinden birini seçeceğim karşılaşmadır. ha gerçi oynamadığım için sonucu beni çok ta etkilemeyecek.

(Bkz: günün iddaa kuponu)
  5. ilk yarısı 25. dakikada fernando torres'in attığı golle atletico madrid'in 0-1 önde kapadığı mücadeledir. aynı torres 35. dakikada da çift sarı karttan atıldı. ikinci yarı barcelona maçı çevirir bence.

6. barcelonanın 2.yarı luis suarezin golleriyle 2-1 kazandığı ve tahminlerimin arasında h0 seçeneğinin tuttuğu maçtır. rövanşta atletico iyi basacaktır fakat orada berabere bitirip barcelona tur atlar gibime geliyor. malum uefa kimi isterse onu tur atlatıyor.

7. madrid ekibinin hakkının yendiği maçtır

torresin ilk sarısı hatalıydı bana göre

simaone şapkadan tavşan çıkarır mı

bence zor artık

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.