Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

05.02.2017 beşiktaş vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ziraat türkiye kupası son 16 turunda tek maç üzerinden oynanacak ve 20,30 da başlayacak olan maç.

2. saat 22.30 itibariyle yine bu başlık altında "hakem", "tff", "penaltı", "14 kişi" "kırmızı kart" terimlerinin havada uçacağı karşılaşma..

3. her hafta hakem katliamı yapılmasına rağmen "oyuncunun dizine çarptı, sarışın kardeşler, sarışın ağlaklığı" diye futboldan bihaber olanların kendi sahasında maç boyu küfredecekleri ve ceza almayacakları, sahada ise hakemin uyduruk penaltı ve kartlarıyla en kötü uzatmada da olsa galip geleceği maç.

4. Beşiktaş'ın Konyasporla oynayacağını sananların izlememesi gereken maç. gerçi konyaspor'u da yeşil beyaz renklerden ötürü Bursaspor'da sanıyor olabilirler. hani timsah yürüyüşü falan.

5. sezonun ilk maçında çok güzel ağırlandık, ağzımız açık kaldı, önceki maçlarda küfür ettiğimiz için utancımızdan çok ağladık, çok hayran kaldık misafirperverliklerine..

altında kalmayız efendim. efendiliğimizi bozmadan elbette ki güzel bir tribün ziyafeti çekeceğiz kardeşlerimize.

biz beşiktaş'lıyız

küfüre karşıyız

futbol dostluk

futbol kardeşliktir

herşeyin üstüne

çekelim bir sünger son bir kez

Tanım; Vodafone arenaya hayran kalıp 30 Nisan'da tekrar gelebilmek için can atacakları maç

6. her zaman büyüklüğü beşiktaş'tan bekleyen sarışınların önceden ağlamayı garanti altına aldığı maç. yani diyorlar ki biz size küfür edelim ama maç sizin sahanızda olunca siz yine babalığınızı gösterin sıkıntı olmasın. her türlü küfüre karşı biri olarak kendisine ana avrat küfredilen birinin de aynı şekilde hatta okkalısı ile karşılık vermesini de anlayışla karşılıyorum. sizin kanınız kırmızı da başkasınki lacivert mi?

7. Maç boyu küfür eden, saldırgan teknik direktörün rakip oyunculara saldırdığı,boğazını sıktığı ve tokadı basıp geçtiğimiz maç.

Beter olun. Namağlup takım yoktur ,Fenerbahçe'ye oynamamış takım vardır.

8. Ligde tutunamayan fenerin hakem marifetiyle bir üst tura çıktığı maçtır. Final dahil 3 hakem daha bağlarlarsa kupa garanti. Neyse yahu biz sana kupa alamazsın demedik...

9. hep dediğim gibi masa üstü6 etmenler sarıların beşiktaş karşısında asla galip gelemeyeceğinin Son örneği.

10. Fenerbahçe'nin lens le attığı nizami golün sayılmadığı e hakkının yendiği ama her türlü pislik yapanlara inat vurup geçtiğimiz maç.

Asla büyük falan değilsiniz pabucumun çakma filozofları.aykut kocaman 96 da nasıl vurduysa tokadı, acısı çıkmamış belli fetönün kumpasını savunan çakma filozof.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.