Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

04.04.2016 Kasımpaşa Vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. Dün Fenerbahçe'nin osmanlıspor karşısında puan kaybetmesi ile önemi bir nebze daha artan maç. Beşiktaş kazanırsa maç fazlasıyla puan farkını 6'ya çıkaracak.

Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun Kartalım.

2. beşiktaşlı hakem mete kalkavanın aldığı görevi layıkıyla yaparak beşiktaşın bir şekilde kazanmasını sağlayacak maçtır.

(Bkz: halis özkahya)(Bkz: futbolun katili türk hakemleri)(Bkz: ali palabıyık)
  3. karakartal'ın Boyko; Beck, Marcelo, Necip, İsmail; Atiba, Oğuzhan, Sosa, Kerim, Olcay; Gomez ilk onbiri ile çıkacağı mücadele.

sensiz geçen günler derbeder etti bizi.

4. beşiktaş'ın yine şiir gibi bir golle 0-1 öne geçtiği mücadele.

5. kasımpaşaspor'un del valle ile hemen 1 dakika sonra yanıt verdiği maç. güzel gol attı adam.

6. ilk yarısı 1-1 biten maç. ilk yarıda kasımpaşa beşiktaş'In rahat pozisyon bulmasına izin vermedi.

7. kasımpaşaspor'Un ikinci yarının hemen başında göstere göstere ikinci golü de bularak 2-1 öne geçtiği maç. beşiktaş işini ciddi derecede zora soktu.

8. kasımpaşanın sürpriz şekilde 2-1 kazandığı farkı çok daha arttırabileceği maç. tabi beşiktaş ta beraberlik golünü bulabilirdi.beşiktaş açısından şampiyonluk yolundaki avantajını kaybettiği ve fenerbahceyi yeniden ortak şampiyonluğa ortak ettikleri maç.

9. kasımpaşaspor'Un daha iyi oynayarak 2-1 kazandığı mücadele. beşiktaş ciddi bir avantajı tepti ve bu sonuçla ipler fenerbahçe'Nin eline geçti şu anda.

bir parantez de rıza çalımbay konusuna açmak gerekiyor. çalımbay bu sezon beşiktaş karşısında bir beraberlik bir de galibiyet almış oldu. kendisini bu konuda tebrik etmek gerekiyor. beşiktaş bu maçı kazansaydı sosyal medyada özellikle fenerbahçeli taraftarlarca yazılan çizilen beşiktaş'a yatacak iddiaları bir manada gerçekleşmiş gibi olacaktı. şimdi haftaya da iyi top oynayan konyaspor ile fenerbahçe maç yapacaklar. bakalım aynı iddiaları kendi eski futbolcuları için de yapacacak karaktere sahipler mi. fenerbahçe maçı alırsa bize yine yattı diyebilecekler mi. ilk yarıdaki maçı fenerbahçe almıştı çünkü.

10. sosyal medyada oğuzhan özyakupun hakaret içerikli el hareketini yapmasına rağmen kırmızı kart görmediği söylenen maç.maçı ara ara izledim,daha çok fenerbahcemizin basketbol maçını takip etmiştim bu pozisyona denk gelmedim; rakip oyuncuya mı hakeme mi yaptı bilmiyorum ama kime yaparsa yapsın bu hareketin karşılığı kırmızı karttır. o kadar hakemin hiçbiri mi görmedi ilginç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.