1 2 3 4 5 6 7 8

03.12.2020 Siirt'te şiddetli deprem

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Merkez üssü Kurtalan ilçesi olan 08:45'de gerçekleşen depremin büyüklüğünü AFAD'ın 5,0; Kandilli Rasathanesinin ise 5,1 olarak açıkladığı deprem.

  siirt valisi şehirde herhangi bir hasar olmadığını söylemiş. Çok geçmiş olsun Siirt.

   
  (Bkz: Deprem)(Bkz: siirt)
 2. geçmiş olsun dediğim durum.malesef ülke olarak hareketli bir jeolojik yapının içerisindeyiz.kimseye bir zarar gelmemiştir umarım.

   
 3. Naci Görür'ün son Malatya depreminden sonra doğu bölgeleri için uyarı yaptığı özellikle hatay'a doğru uzanan fay üzerinde uyarılarda bulunduğu ve her zamanki gibi karambole geldiği sonunda da haklı çıktığı depremdir. Yıllarını bu konuya vermiş tüm Marmara Denizi tabanını olağanüstü gayretle ve uluslararası işbirliği ile tarayarak haritasını çıkarmış İTÜ nün saygıdeğer profesörü olan naci görür, Ahmet Ercan ve diğer tüm bu işe ömür adamış hocaları ciddiyetle dinlemek , dinlemekle kalmayıp eylemde bulunmak gerekmektedir.

   
 4. Çevre illerden de şiddetli şekilde hissedilmiş deprem

  Mardin?den arkadaşlar bile çok kötü olduğunu söyledi

  Geçmiş olsun

   
 5. birebir yaşamış ve hissetmiş olduğumuz depremdir. allah beterinden korusun. bir sözü hemen akla getiren olay..' deprem değil, denetimsiz-çürük binalar öldürür.' milletçe ne kadar hazırlıksız olduğumuzu bir kez daha hatırlatan doğa olayı. yaşayan bilir ne kadar stres dolu bir süreç olduğunu. çok kötü bir an, deprem anı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.