Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.11.2019 kayserispor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 10.haftasında oynanacak olan mücadele. başlama saati 19,00. maçın hakemi arda kardeşler.

2. Bülent Uygunun gelmesiyle maç sonucunun çok farklı olacağı maç.

Kayseri bu sene maalesef alt kümeye düşer

3. Fenerbahcenin rahat kazanacağı mücadele.

4. biraz zorlanacağı bir mücadele olacağına hiç şüphe yok ancak fenerbahçe bu maçla ezeli bir renk sınavı daha verecektir.ve eminim bu maçı da almak zorunda olduğu bilinciyle sahaya çıkacaktır...dediğim her kader maçından biri daha...sevdalısı olduğum renklerimin takımına yürekten başarılar dilerim.

fener bahçe,

sen çok ya..

canım feda

olsun sana

hiçbir şeye

değişilmez

senin sevgin

bu dünyada...( kocaman içten bir gülücük )( alkışlayan eller emojisi )

5. hakem arda kardeşlerin fenerbahçenin 3 kayserisporun 1 net penaltısını vermediği, golden önceki faulü çalmadığı ve skoru doğrudan etkileyerek takımı galatasaraya çalıştığı maçtır. kayserispor 1-0 kazanmıştır.

6. Fenerbahçe'nin 1, Kayseri'nin de çok daha net 1 penaltısının verilmediği, Altay'ın atılmadığı(sebebini hala anlayamadım) ve fena olmayan karşılaşma.

fenerliler daha çok yanar Garry'nin geriliklerine.

7. rodrigues denen dallama bencilliğini biraz kenara bıraksa fenerbahçe'nin ilk yarıyı 2-0 önde kapatacağı karşılaşma.

arda brothers ilk hafta fener'e (haklı) 3 penaltı çalışından sonra 3 hafta dinlendirilmiş; ardından yine 9 hafta sonra bir fener maçına daha verilmiştir. şimdi siz olsanız kararlarınızın doğruluğuna yanlışlığına bakılmaksızın fener'in kazanmasıyla cezalandırılıyorsanız bu maçta fener'in lehine düdük çalmaya yüreğiniz yeter mi yetmez mi???

başka sorum yok :(

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.