Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.03.2016 Torku Konyaspor vs Beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. Ziraat Türkiye kupası mücadelesi.

Bugün saat 20:45'te Konya'da Torku arena stadında oynanacak mücadele a Haber'den de canlı yayınlanacak.

2. yaklaşık 9 aylık bir aradan sonra tolgay'ı sosa'nın yerine oyuna dahil olarak izleme şansı bulduğumuz mücadele. durum hala 0-0.

3. torku konyaspor'un gerektiği gibi oynayıp beşiktaş'a neredeyse pozisyon vermeden 1-0 kazandığı ve yarı finalde fenerbahçe ile eşleştiği maç.

tebrikler torku konyaspor.

4. kendini barcelona gibi gören beşiktaşın konyaspora elendiği maç. maçtan sonra fikret ormanın konyaspor taraftarı bize maç sonunda küfürlü tezahürat yaptı ama yönetim sessiz kaldı şeklinde açıklama yapmasını bekliyoruz şimdi.

5. Beşiktaş'ın rakiplerine göre bile her maçı kazanması, her turu geçmesi gerektiğini bizlere gösteren mücadele.

Futbol bu, yeri gelir amed sportife elenir yeri gelir Pendikspora yenilirsin. Ama söz konusu Beşiktaş ise rakiplere göre bile her maçı kazanmalısın.

6. rakiplere göre değil, kendilerinin sürekli söylemi olan "türkiyenin en iyi futbolunu biz oynuyoruz, en çok bizim maçlardan zevk alınıyor" açıklamaları sebebiyle kendini barcelona zannettiğini düşünen kulübün hiçbir varlık gösteremeden elendiği maçtır.

7. Kahrolduğumun resmidir. Tebrikler Torku, futbolun da ürünlerin kadar kaliteli

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.