Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02.01.2021 galatasaray vs antalyaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 16.haftasında oynanacak olan mücadele. maçın hakemi abdülkadir bitigen.-gülücük- başlama saati 19,00

2. yine totemi yapmıs kral.yenilse hakem 10 numero yenerse eyyam.gülücük

3. bu covidi gs çıkarttı demediğine şükret sen kerem(gülücük)

gs nin alacağı maçtır

4. valla GS ayagına sıkmaz biliyorsun covid olmasa sampiyonduk.hayırlısı olsun bakalım.

5. şampiyon olsaydınız eyyam olacaktı iyi ki olmadınız

6. İlk yarısı 0-0 berabere biten maç. Penaltı kırmızı kart ve atana kadar uzatma jokerlerinden hangisi ya da hangileri devreye girecek bakalım. Yoksa ortada futbola benzeyen hiçbir şey yok.

7. Ben deyince yok totem yapıyor yok yine hakem diyeceksin diyorsunuz ama görüyorsunuz anlatmaya gerek yok şeklinde var ve hakem plmadan galatasarayın hiç oynamadığını gösteren maç.

Marcao sezonu diye boşuna demedik..adam tabana basıyor faul yok arkadan bilek üstü tendonlara basıyor sarı kart..

Gerçekten ilginç.. adam milli oyuncuya tokat attı ceza almadı, rakibe tokat attı 1 maç ceza aldı, rakibin bileğine basıyor sarı ile geçiştiriliyor.. valla ne kıyak adam ne yaparsa yapsın ceza almıyor..

Bu arada atilla karaoğlan sen nasıl bi fanatik adamsın..bu gs yalakaliği nedir..adam net kırmızıyı iptal et diye bar a çağırıyor tam tersi ney kirmizi olana sessiz kalıyor.. düzeniniz batsın aşşağılık herifler..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.