Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

01.05.2019 anadolu efes vs barcelona maçı

paylaş araştır

1. euroleague play off turunda serinin 5.maçı olarak oynanacak olan ve kazananın final foura gideceği maç. başlama saati 20,30

2. Nerden bi futbol muhabbeti bulsam da konuşsam diye düşünenlerin açtıkları başlıklardan.

Şaşırdık mı, hayır.

(Gülücük)

3. basketbol karşılaşmasıdır.(gülücük)

4. efesin başında gergin olmasa kesinlikle efesi destekleyeceğim ama şimdi biraz hangisine tutacağıma karar veremediğim maç. gerçi gergini bi de final fourda elemek güzel olur. orada da bi mola alsana yaptırırız. orda da ağlasın hakemlere,teknik istesin beni rencide ettiler diye.

5. az sonra başlayacak olan ve seyirci desteğinin efes lehine muazzam olduğu maç.

6. Yanlis alarm. Saat 8 de baslamis bile mac.

Ilk yarisini efesin 47-42 onde kapattigi mac.

7. 3.ceyregi anadolu efesin 61-57 onde bitirdigi mac. Guzel mac oluyor iki taraf ta panikten hucum edemiyor dogru duzgun.

8. Efesin farki 10 sayi bandina cektigi ve barcelonanin hafif geldigi mac. Efes final foura cikacaktir.

9. Efesin son anlarda farkin 4 sayiya kadar dusmesine izin vermesine rağmen 80-71 kazanarak final foura kaldigi mac. Tebrikler efes. Gergine bi de final fourda çakalım. Gülücük

10. efes'in hakettiği şekilde f4'e kalmasını sağlayan karşılaşma.

mutluyuz.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.