1 2 3 4 5 6 7 8

Yeni ayrıldım üst üste sevemiyorum demesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kişisel ama doğru mazerettir daha birinin yeri soğumadan yenisine bakmam demektir,olağan ve yerinde bir söylemdir.

   
 2. üst üste sevemiyorum da ne demek diye düşündüğüm işin içinden çıkamadığım söylem...yeni bir ilişkiden çıkan kişinin kendisini yanlış ifade etmesiyle oluşabilecek cümledir.

  doğru bir tavırdır, zira sevmek yada aşık olmak ısmarlama bir duygu değildir."aman çivi çiviyi söker" mantığıyla başlanılan bir ilişki, hem iki tarafı da yıpratacak hem de uzun ömürlü olmayacaktır.

  yeni bir birliktelikten çıkılmış ve mevcut olan yaralar henüz kapanmamıştır.kişinin toparlanması ve hayatında oluşabilecek değişikliklere alışması zaman alacaktır.

  bi rahat bırakın...

   
 3. motor bi soğusun, hararet yaptım ben canim'in kelimelere dökülmüş hali..

   
  (Bkz: hararet)
 4. 'Zamanla seversin birlikte unutalım hadi gel bana sarıl' diyerek kadının bu savunmasız halinden faydalanma çabası içinde bulunan erkek güruhun en sevdiği av zamanında bulunulan durumun aslında gosterilmemesi gerekirken düşünülmeden söylenen cümlesi

   
 5. Sevmenin bir kez olacağını bilmeyen insandır, Leyla İle Mecnun gibi olabilmektir mesele. Yoksa iki dakika sonrasında da seversin, eğer sevmekse o.

   
 6. seni istemiyorum demenin nazik yollarından sadece biridir.

   
 7. yeni bitmiş bir ilişkinin ardından hataya düşmemek ve yeni kalp kırıklıkları yaşamamak için gerekli olan bir davranış biçimidir . zaman aralığı kişiye göre değişse de kısa zamanda yeni bir birlikteliğe adım atmak genellikle pişmanlıkla ve hüsranla sonuçlanmıştır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.