1 2 3 4 5 6 7 8

yaz günleri koltuk altının terlemesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ilk okuduğumda farklı bir anlamda düşündüğüm ve yazar tarafından yazılan enryi görünce, kendi kendime tebessüm etmeme sebep olan konu.

  Konuya gelirsek, sıcakların artması ile insanların terlemesi olayı. ne kadar önlem alırsak alalım terlemenin önüne maalesef geçilmiyor ve genelde kilolu insanlarda daha fazla görülüyor. sadece koku olayı için önlem almaya çalışabiliriz, yaz aylarında daha fazla düş alarak, günlük kıyafet değiştirerek, koltuk deodorantları kullanarak biraz da olsun, çevreyi rahatsız etmemiş oluruz.

   
 2. yazın sıcaklığıyla eklem bölgelerinde oluşan durumdur. sadece koltuk altı değildir elbet lakin dikkat çeken bölge orasıdır. zaman zaman sıkıntılar yaratan bu durum koltuk altı roll on ları ve çeşitli ürünlerle hafifletilebilir, yok edilemez.

   
 3. gerçekleşmemesi için yazın belki de en çok ihtiyaç olan sıvı tüketiminin asla ihmal edilmemesi gereken ve aslında vücut açısından gayet de doğal olan durum.

  terlemek doğaldır ve yerine göre vücudun ihtiyacıdır. önemli olan terlemeyi durdurmaya ya da azaltmaya çalışmak değil elimizden geldikçe bu konudaki temizliğe ve kısmen de olsa kozmetiğe önem vermektir.

   
 4. toksinleri atmak açısından sağlıklı fakat çevreye verdiği huzursuzluktan dolayı sağlıksız bir durum. bu yüzden özellikle yazları pamuklu kıyafetler giymeye özen göstermek ve kişisel bakım anlamında temizliğe dikkat etmenin faydalı olacağına inandığım insancıl bir durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam