1 2 3 4 5 6 7 8

ramazanguler

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

460 entry 44 konu hiç puanı yok
01.02.2022 10:42 son işlem tarihi takip etme takip et

tüpçü gidince fb'nin 10 sene galibiyet göremeyecek olması

Tüpçü gidince FB'nin bir daha şampiyon olamayacağı gerçeği.

01.02.2022 10:42
 1. şenol güneş

  Fenerlilerin canını yakan teknik direktör. Adam gibi adam.

  O kadar acıtmış ki sarışınların canını her gün ağlıyorlar.

   
  (Bkz: fener ağlama)(Bkz: sarışın tff)
 2. kupadaki maçta taç hırsızlığı yaşandı

  Josefe kırmızı kart çıkarılmamasını, babelin pozisyonunda penaltı verilmemesine şükür edip minnetle dua etme federasyona, birde üzerine taç iste.

  Federasyonmu gelip gol atacak, anlamadım daha ne yapsınlar. Maç boyunca feneri kolluyorlar direk sonucu etkileyecek çok aleni şeyleri çalmıyorlar yine yaranamıyorlar.

   
 3. ricardo quaresma

  Bu adam sayesinde fenerbahçeli zevksiz taraftar yılda iki defa futbolcu görüyor. Bu yıl fenerli taraftarın şansı 4 kere bu adamın resitalini izleyecek. çok şanslılar.

  ancak biz beşiktaşlılar daha şanslıyız vardar gibi mahalle takımlarına elenmediğimiz için ortalama 50 maç resitali izleyebiliyoruz.

   
 4. cüneyt çakır

  Biri şuna fenere korkudan kırmızı çıkaramadığını söylesin. üstüne birde ofsayttan gol attırdı. Dahası birde beşiktaşın penaltısını yedi. Fenere yaranmak için bu adam daha ne yapsın golüde mi kendisi atacak.

   
 5. 25 Şubat 2018 Beşiktaş-Fenerbahçe maçı

  ilk yarı amatör hakem olsa dahi fenerin attığı golün ofsayt olduğunu bilirdi ama ne yazık ki cüneyt çakırın mevzuat hakkında bilgisi olmadığı için haksız bir gol ile 1-0 fenerin önde tamamlamasını sağladı. Ancak önce vida sonra Quaresma hem hakeme hemde fenere gerekli dersi uygulamalı öğrettiği karşılaşma.