1 2 3 4 5 6 7 8

şenol güneş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Trabzonspor ile efsaneleşmiş,milli takımı dünya üçüncüsü yaparak tarihteki en başarılı milli takım teknik direktörlük ünvanını almış,şu anki bursaspor teknik direktörüdür.

   
 2. düşüşe geçmiş futbolcuları, eskisinden de iyi yapan, gittiği takımlarda genç kalecileri birer yıldız haline getiren, maç sonu-maç önü açıklamalarıyla bir filozofu andıran şahane insan.

   
 3. Dünya kupasında güzel ülkeme en iyi sonuçları aldırmış olmasına rağmen değeri bilinemeyen teknik adam, adam gibi adam...

   
 4. mircea lucescu'nun yaptığı resmi açıklama sonrası bir yıl daha shakthar donetsk'te kalacağını bildirmesi üzerine ismi ciddi bir biçimde beşiktaş'la anılmaya başlanan teknik direktör. dün oynanan fenerbahçe-bursaspor kupa maçında da takımına oynattığı futbol taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır. bir beşiktaşlı olarak edebi ve adamlığıyla beşiktaş'a layık bir isim olacağı kanısındayım.

   
 5. adamın hasıdır o.

  anadolu klüplerinin sahip çıkması gereken bir isimdir, çünkü o hep anadolu klüplerine sahip çıkmıştır.

   
 6. bazılarına göre,olmayan karizmasıyla milli takımımızı 2002 dünya kupasında 3. yapan teknik adam.aradan geçen senelerde hem teknik bilgisini hem de giyim tarzını çok ilerletti.kırmızı behlül pantolonuyla bursaspor'un başında maça çıktığı görülmüştür.kim gazladı bilinmiyor tabi.

   
 7. Babamın liseden arkadaşı, uzun yıllar kaleci olarak futbolun içinde olmuş, süregelen yıllarda da teknik direktör olarak başarılara imza atan futbol adamı.

  Ayrıca döneminin en eğitimli futbolcusu imiş. Besyo mezunu... Severek takip ediyoruz.

   
 8. Türkiye'yi dünya üçüncüsü yaptığı dönem spor yazarları tarafından niye final oynayamadı diye eleştirilen teknik direktör.

  neymiş karizması yokmuş, taktik bilgisi sınırlıymış falan filan.

  ondan sonra daha da dünya kupasına gidemedik.

   
 9. efendi,sakin görüntü çizmek istese de alttan alta fitneyi olabildiğince yapan;içindeki fenerbahçe nefretini her fırsatta, her zaman dile getirmesinden dolayı zerre ilgilenmediğim, türk futbolunun kin ve nefret tohumlarını ekmekle görevli sinsi bir adamdır.

  Nefretini anlayabiliyoruz, ne zaman şampiyonluk istese; şampiyonluk için mücadele etse hep fenerbahçeye boyun eğmiş birisi olduğundan anlayışla karşılıyoruz.

   
 10. 2009-2010 senesinde Fenerbahçe'den son maçta saraçoğlu'nda puan alarak şimdiki çalıştırdığı takım olan Bursaspor'a unutamayacağı bir şampiyonluk yaşatan hoca.

  2-2 mi esprileri, timsah yürüyüşü, o guiza'yı bize verin denmesi falan epey gırgırı olmuştu sayesinde.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.