1 2 3 4 5 6 7 8

o p t i k

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,035 entry 167 konu hiç puanı yok
13.05.2015 13:50 son işlem tarihi takip etme takip et

meraklı melahat

Perihan abla dizisiyle hayatımıza giren mahallenin meraklı hatunu melahatın lakabı, hayatımıza bir girdi pir girdi kendi unutuldu adı unutulmadı bu gidişlede nesilden nesile aktarılacak gibi duruyor melahatçığım ölümsüz oldu artık.

17.03.2015 10:40
 1. Leyla the band

  en sevdiğim dizi olan leyla İle Mecnun Dizisindeki oyuncular tarafından kurulan, özellikle yokluğunda şarkısının sözlerine bayıldığım müzik gurubudur.

  Kaybet, bu öfkeni içinde sakladığın.

  Terk et, o derdini benden almadığın.

  Sabret, sonu aynı değil söylüyorum.

  Dinle, rüyalarım her gün aynı olmayacak.

  Şimdi, vazgeçersen geriye döneceksin.

  Gitme, kaybedince daha çok seveceksin.

  Biliyorum hiçbir anlamı yok, yokluğunda...

  yokluğunda...

   
 2. 7 numara

  Güldür Güldürdeki Şevketin Yusuf Güdük Karakteriyle oynadığı ve taaa o zamandan bu çocukta iş var dediğim gerçekten çok kaliteli bir dizidir.

   
 3. fiyat

  İktisat ve işletmede fiyat, bir mal, servis veya varlığın sayısal para değeridir. Fiyat kavramı mikroiktisatta temel kavramdır ve kaynak dağılımı teorisinin (fiyat teorisi olarak da adlandırılır) en önemli değişkenlerinden biridir.

  Ayrıca herkesin bir fiyatı olduğu iddia edilir, zannımca bu fikri insanların aklına eski Türk filmlerindeki zengin kız babaları sokmuştur insanların aklına...

   
 4. gül

  bülbülün büyük aşkı,hatun kişilerin özellikle kırmızısına dayanamadığı, aşı olanlarının görüntüsünün yabani olanlarının kokusunun çok güzel olduğu, ismini Farsçadan alan çok güzel bir çiçektir, reçeli de çok güzel olur ayrıca

   
 5. mu kıtası

  Büyük okyanusta yer aldığı ve 14 bin yıl önce batarak yok olduğu iddia edilen birçok kişinin hakkında araştırma yaptığı efsanevi kıta..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam