1 2 3 4 5 6 7 8

myilmaz58

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

45 entry 2 konu hiç puanı yok
26.01.2020 01:07 son işlem tarihi takip etme takip et

beş yaşındaki çocuk atatürk'ten akıllı

bir atatürk düşmanlığı furyası almış başını gidiyor, diğerleri de bundan akıllı sayılmazlar. ülkenin düştüğü duruma sadece yazık demekle yetiniyorum, çok yazık.

19.07.2019 13:15
 1. tofaş

  "bunun adı fatoş sürmesi pek hoş" başlıklı rahmetli alican'ın youtube kanalında videosunu paylaştığı tofaş marka araba.

   
 2. khk'lardan gocunanlar fetö'nün kurşun askerleridir

  akılla ve mantıkla yaklaşımdan uzak ifadeler. khk'lardada hatalar yanlışlar olabilir. eleştiri yapanlara direk fetöcü damgası vurmanın, demokrasiye darbe vurmaktan hiçbir farkı yok. ben yaptım oldu mantığı işte.

   
 3. proaktif

  olduktan sonra değil, olmadan birşeylerin önlemini almak, yani çalışacağınız bir makinada veya ortamda risk analizini yapmak, yanlış gidebilecek bir şeyleri önceden öngörebilmek ona göre önlemini almak manasında kullanılır. kurumsal işyerlerinde proaktif yaklaşımı benimsiyoruz diye bolca söylerler.

   
 4. araç muayenesi

  çok değil 10 yıl öncesine kadar sinyalleri yak, silecekleri çalıştır, farları yak işlem bitti denen yerdi muayene istasyonu. 2008 yılından sonra tüvtürk ile araç muayenesi istasyonları avrupa normlarına kavuşmuş oldu.

   
 5. nimet abla gişesinin önündeki kuyruk

  olasılık hesaplarından anlamayan cahil kesimin yaptığı icraat. matematik bilselerdi nimet ablada boşuna kuyruk oluşturmazlardı.