1 2 3 4 5 6 7 8

MEBAK

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

244 entry 7 konu hiç puanı yok
30.12.2020 10:03 son işlem tarihi takip etme takip et

kürt kökenli kardeşlerimiz canımız,ciğerparemizdir

kendi ülkemde açık açık,davam uğruna gerekirse her türkün kafasına sıkarım diyen birine senin annen de türk dediğimde gerekirse onun da kafasına sıkarım diyen biriyle aynı ırktan olan ve onları savunan hiç kimse benim kardeşim değildir,olamaz söylemini bana söyleten söylemdir.

19.06.2019 09:11
 1. erzurum soğuğu vs sivas soğuğu vs afyon soğuğu

  10 yıldır sivas'ta yaşıyorum.ilk geldiğim yıl -36 dereceyi görmüştüm.burnumdan nefes aldığımda içindeki kılların tek tek donduğunu hissedebiliyordum.ağzımdan nefes aldığımda ise boğazıma kadar donduğunu hissediyordum.arabanın kapı kolu donmuş açılmıyordu.onu açtım, bu kez kapı açılmıyordu.uzun uğraşlar sonucu açtım,bu kez de kapanmıyordu ve ben tek elimle kapıyı tutarak işe gitmek zorunda kaldım. ancak son zamanlarda eski soğuklar kalmadı.

   
 2. korona değil tedavisi öldürüyor kanısı

  benim de inandığım ve desteklediğim kanıdır...

   
 3. kamu personelinin normal mesaisine dönmesi

  ikinci koronavirus dalgasını tetikleyeceğini düşündüğüm karardır. Bknz: 15 Haziran 2020.

   
 4. sokağa çıkma yasağında site bahçesinde oynayan çocuklar

  site bahçesinde oynayınca virüsün bulaşmayacağını zanneden ebeveynlerin sitede oynamalarına izin verdiği çocuklardır. Bu ebeveynler, çocuklarının oynadığı diğer çocukların ebeveynlerinin çalıştığı yerlerden virüs getirme ihtimalini düşünemeyecek veya önemsemeyecek kadar beyinsizdir. Bu tür insanlar yüzünden süreç gereksiz yere uzuyor. bu süreçte mağdur olanların hakkını aldıklarını düşünmelerini hiç beklemiyorum zaten.

   
 5. hafta sonu öğlen kalkmak

  her haftasonu yapmaya çalıştığım hatta yapabilmek için geç saatte uyuduğum halde bir türlü yapamadığım eylemdir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam