1 2 3 4 5 6 7 8

20numara'nın feribotta beşiktaşlı saldırısına uğraması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. başakşehir yardımcı antrenörü orhan ak'la birlikte bir cenazeye gitmek üzere yola çıkan şahsın mudanya feribotunda başına gelen olaylar bütünüdür.küfürleşme sonrasında olay kavgaya dönüşmüş ve orhan ak'ın silahını çekmesiyle son bulmuştur.

  insanın hani "anan avradın olsun istanbul"du orası diyesi geliyor ama neyse.olayda yaralanan herhangi bir beşiktaş taraftarının olmaması en büyük tesellimiz.

   
  (Bkz: emre belözoğlu)
 2. Saha içerisinde sağa sola parmak sallamanın neticesi olan, Beşiktaş taraftarlarının verdiği ayardır.

  Yola sokmaktır.

   
  (Bkz: yoldan çıkmak)
 3. sarılı bir forma altında tedrisattan geçip bir diğer sarılı forma ile mesleğinin kemaline ulaşarak hakikaten sağlam bir kombinasyon oluşturan çok değerli milli futbolcu emre belözoğlu'na karşı gerçekleştirilmiş saldırı.

  şimdi manevi babası aziz Yıldırım'ın emri ve kan kardeşi volkan Demirel'in adamlarıyle bu saldırıyı gerçekleştirenlerin evinden alınması var.

  ama unutulmaması gereken nokta, çarşı neyse

   
 4. Sahadaki asabi tavırları, kendini beğenmiş ve bencil davranışları sonucunda sayın beyfendi 20 numaraya beşiktaşlı taraftarlar tarafından çekilen ayar.

  Neden bir başkasına değilde ona yapılıyor sorusunun sorulması gerektiği objektif ve doğru yanıtın verilmesi neticesinde gerekenler yapılmalıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.