1 2 3 4 5 6 7 8

Beşiktaş'ın ülkenin en kıskanılan takımı olması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. rencide edici bir tespitttir.

  bu başlığın altına salı ve çarşamba günü dizi izlemek zorunda kalan,umumiyetle avrupa'da beşiktaş'ın rakiplerini destekleyen renkli arkadaşlar da çekinmeden yazabilir.

   
 2. beşiktaşın en kıskanılan değil, en çok kollanan en çok ittirilen en az ceza aldırılan takımı olmasından kaynaklanan durumdur.

   
 3. sebep ne ki acaba dediğim konu.

  son 2 şampiyonluk mu ne? avrupada başarı mı diyeceksin, canlı canlı tanık olduğum 2 avrupa kupası, 2 şampiyonlar ligi çeyrek finali, bir ikinci turu var. yanisi 3 kez şampiyonlar ligi gruplarından çıktık benim canlı gördüğüm ki ikisi son 5 yılda.

  hadi bir de fener'e bakalım ne etmişler, bir kez şeyrek final oynamışlar şampiyonlar liginde, bir de urfa yarı finali var.

  bizim çok kıskandığımız bjk henüz çıkabildi gruptan. bunu mu kıskanacaz? ne içiyonuz siz cidden yav? nedir bu olay. sonra golotosoryolılar bizi desteklemiyor, bu kafanın neyini destekleyim?

  son olarak düşününce, siz uefada çeyrek final oynayınca reklama koymuş takımsınız, ne desem boş gerçekten.

   
 4. biz sarıyiz yalariz birbirimizi denilen başlık.

  öncelikle, ister golotosoroylolor ister diğerleri Beşiktaş'ı desteklesin ister desteklemesin hiç de umurumuzda değil. sizden destek beklediğimizi ruyanizda mi gördünüz? hangi uçucu madde kafası bu? mal mısınız nesiniz.

  lütfen Beşiktaş'ı destekle sarışın abi ne olur... yazacam ama bir gülme tutuyor.

  diğer nokta da bizim daha iyi olan şuyumuz buyumuz var deyip kiskanmadigini iddia etmek. Beşiktaş Hakkında Yorum yapan çoğu sarışına baktığımızda ciddi bir şekilde cekememezlik olduğu acik ve net görünüyor. çünkü beşiktaş rakiplerinin kendisinden beklemediği şeylere imza atıyor doğal olarak bu da ters tepiyor haliyle.

   
 5. konu şu: bjk'nin en kıskanılan takım olması.

  laf bize oluyor sonuçta fakat bir üstteki bana mal mısını diye soran arkadaş bunu idrak edemiyor maalesef. ama ben mal mısın diye gereksiz bir soru sormayacağım. yanıtını bildiğim soruları sormak hep gereksiz geldi zira.

  neyse, biz de başarılarımızı saymışız konu altında, neyinizi kıskanacaz diyerekten. her şey normal di mi?

  tanım: hakaret içeren entrylere sahip olan konu.

   
 6. konu malum takım olunca hakaretin küfrün normal sayılması gerektiği başlık.

   
  (Bkz: çok da şey etmemek lazım)
 7. ne içiyorsunuz neyin kafası demeyi uygun bulup ucu kendisine dokununca ağlayan bir adet sarılıya sahne olan konu. işte algı kapasitesi bu kadar. ben sariyim istediğim lafı derim ama başkası bişey diyemez diyor kısaca.

   
 8. 2 yıldır başlarını dik tutabilmeyi başaran, uzun bir aradan sonra futbol denen oyunun varlığından haberdar olan renksizlerin tespiti olmaktan öteye gidemeyecek tespit.

   
 9. österşuts ve vardar'a elenenleri tek tek tespit eden turnusol başlık.sarışınların durumu gerçekten içler acısı.

   
 10. tüpçü gidip beşiktaş gerçek kimliğine bürününce buradaki real madrid havalıları tespit etmek için köşede saklanması gereken başlık.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.