1 2 3 4 5 6 7 8

harrani

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

18 entry 4 konu hiç puanı yok
29.08.2018 22:45 son işlem tarihi takip etme takip et

eksiisozluk

Yasadışı örgütlerin rahatça övülebildiği, dine imana ve tüm kutsallara rahatça küfredilebildiği, teröriste barış elçisi denilebilmesinin yanında buram buram zeka içeren entryleri, en alakasız ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları ve derin mizahi yapısıyla ülkedeki en büyük sözlük. Yıllar önce üye olup üyeliğimi unutup şimdilerde çaylak yazar listesinde 19000 küsurlarda olduğum sitedir aynı zamanda.

Ekşi itiraf, öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler, yaran inci sözlük yorumları, yaran facebook güncellemeleri, hayata dair iç burkan detaylar, zenginliği belli eden detaylar.... liste uzar gider, en çok sevdiğim başlıklardır.

08.12.2015 18:17
 1. mercan

  Eminönü'ndeki meşhur toptancılar yokuşu.

   
 2. bulaşık makinesi

  Kendisini limon tuzu ve karbonat ile kullaninca kimyasalsiz bulasik yıkayıp iç rahatlatan makine.

   
 3. kostik

  Yağların sabunlaşma süreci için gerekli olan madde. Baz karakterli. Göze sicradiginda kör eden, tene değdiginde yakan tehlikeli madde. Dikkatli kullanilmali.

   
 4. taksitlerin biteceği gün

  Ütopyadan bir gündür. Asla bitmez. Öğrenim- katkı kredileri ile başlar,şanslıysanız ev- araba ile devam eder. Onlar bitse de bu defa yenilenmeleri gerekir. O gün gelmez.

   
 5. kandil günlerinde konu komşuya dağıtılan ikram

  Ülkemizde bazı dini adetler bazılarına göre daha öne geçmiştir. Yörelere göre farklılık göstermekle birlikte, batı bölgelerde kandil günlerinde konu komşuya ikram edilecek bir şeyler dağıtmak şaşmaz bir kandil adetidir. Yapabilenler evde ikramlık hazırlar, birer kase tatlı, hamurişi gibi. Yapamayanlar hazır ikramlıklar dağıtır. Hoşrur, sevilesidir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam