1 2 3 4 5 6 7 8

Drjacob

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

666 entry 106 konu 50 puan
21.05.2024 07:24 son işlem tarihi takip etme takip et

Mother of the Bride 2024

Lana'nın hayatı, kızı Emma'nın Londra'dan dönüp aniden ay evleneceğini haberini öğrenmesiyle birlikte altüst olur. Durum daha da karmaşıklaşır, çünkü Lana, Emma'nın gönlünü çelen kişinin, yıllar önce kendi kalbini kıran adamın oğlu olduğunu öğrenir. Geçmişin hayaletleri ve aile dramalarıyla dolu bu komedi-dram filminde, Lana ve Emma, düğünü planlarken ve aile bağlarını yeniden kurarken birbiriyle yüzleşmek zorundadır.

16.05.2024 07:39
 1. sonradan açılacak olan başlığı entrye bakınız olarak eklemek

  henüz başıma gelmedi.

   
 2. Ölümlü Dünya 2023

  2018 yapımı komedi türündeki "Ölümlü Dünya" filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Ali Atay oturuyor. Senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in birlikte kaleme aldığı filmde artık kanun kaçakları olarak hayatlarına devam eden Mermer ailesinin her birinin yaşadığı sorunlara odaklanıyor.

   
 3. astral seyahat

  Astral seyahat terimi okültizmde ve teozofide kullanılan bir terim olup kişinin uyku gibi hâllerde parapsikolojiye inanan kişilerce esîrî beden ya da astral beden (spiritüalizmde duble) ya da süptil maddelerden oluştuğu söylenen "bedeniyle" fiziksel bedeni dışında, yine bu kişiler tarafından iddia edildiğine göre bilinci yerinde olarak başka mekânlarda dolaşmak üzere yaptığı yolculuğa ve bu bedeniyle geçirdiklerini söyledikleri deneyimlere denir.

   
 4. mehdi

  adnan oktar bir dönem olduğunu iddia ediyordu.

   
 5. el etek öpmek

  yalakadır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam