1 2 3 4 5 6 7 8

Drjacob

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

672 entry 107 konu 57 puan
25.05.2024 08:18 son işlem tarihi takip etme takip et

Security 2017

Eski bir özel servis ajanı işsiz kalınca mecburen güvenlik görevlisi olarak bir AVM'de işe başlar. İşteki ilk gününde şanssız kahramanımızın başı belaya girecektir. AVM'nin kapısına dayanan bir genç kız ve peşindeki psikopat katil yüzünden devasa AVM'de bir ölüm kalım mücadelesi başlayacaktır!

24.05.2024 18:56
 1. Basiretli tacir

  vay be ne kavramlar var

   
 2. sonradan açılacak olan başlığı entrye bakınız olarak eklemek

  henüz başıma gelmedi.

   
 3. Ölümlü Dünya 2023

  2018 yapımı komedi türündeki "Ölümlü Dünya" filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Ali Atay oturuyor. Senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in birlikte kaleme aldığı filmde artık kanun kaçakları olarak hayatlarına devam eden Mermer ailesinin her birinin yaşadığı sorunlara odaklanıyor.

   
 4. astral seyahat

  Astral seyahat terimi okültizmde ve teozofide kullanılan bir terim olup kişinin uyku gibi hâllerde parapsikolojiye inanan kişilerce esîrî beden ya da astral beden (spiritüalizmde duble) ya da süptil maddelerden oluştuğu söylenen "bedeniyle" fiziksel bedeni dışında, yine bu kişiler tarafından iddia edildiğine göre bilinci yerinde olarak başka mekânlarda dolaşmak üzere yaptığı yolculuğa ve bu bedeniyle geçirdiklerini söyledikleri deneyimlere denir.

   
 5. mehdi

  adnan oktar bir dönem olduğunu iddia ediyordu.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam