1 2 3 4 5 6 7 8

bilenmudur

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

39 entry 3 konu hiç puanı yok
05.08.2017 13:57 son işlem tarihi takip etme takip et

tolunay kafkas

nöbetçi teknik direktör tayfasından olan, agresifliği, boğucu ve sıkıcı futbolunu gölgeleyen "yerli hoca"

19.10.2016 16:00
 1. tuncay şanlı

  hakkında yapılabilecek tüm eleştirilere rağmen, yurt dışına gönderebildiğimiz her futbolcu gibi türk futbolunun yıldızlarından birisidir.

  fenerbahçe'de kalıp futbol ömrünü tüketebilir, kısa bir zaman sonra daha yüksek bir bedelle beşiktaş ve hatta galatasaray'a geçebilirken, macerayı seçmiş ve yurtdışına gitmiştir.

  middlesborugh'daki ilk antrenmanlarından birisinin görüntülerini hatırlayanlar olacaktır. Yaptığı bir sükseli hareket sonrasında wouuvv sesleri yükseldiğinde utanışı, kırık-dökük ingilizcesiyle bir şeyler söylemeye çalışması (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=a64abFnNj9g) maçlardaki cengaverliği ve tekmeye kafa uzatışı nedeniyle gittiği takım taraftarlarının gönlünü çabuk kazanması bunlar işte hep bu topraklardan çıkmış olmasındandır.

  Takımınızdan gitmiştir, üzülebilir, kızabilirsiniz ancak futbolculuğuna kimse bir şey söyleyemez. kendi zamanında, kendi potansiyelini sonuna kadar kullanan ve kendi hikayesini zorlayan bir futbolcudur Tuncay Şanlı.

   
 2. suriyelilerin vatandaşlık hakkı kazanması

  çok açık bir şekilde nüfus mühendisliğidir.

   
 3. 22.04.2016 strasbourg vs galatasaray odeabank maçı

  154.5 üst olması beklenirken alt gelen maç

   
 4. artık ahmet davutoğlu ile devam edemeyiz

  çok yakında trend olacak söz; zira bilinir ki türkiye'nin bugünkü durumunun temel nedeni, iç politikada yapılan yanlışlardan çok dış politikada yapılan ve bu memleketin geleceğini doğrudan etkileyecek büyük hatalardır. suudi arabistan önderliğinde (türkiye gibi bir ülke için çok dramatik bir tanım maalesef) operasyonel faaliyet yürütülen suriye'de dengelerin dönmesiyle birlikte bazı safraların atılması zorunlu olacaktır. bu politikaların oluşturucusunu hedefe koymak tercihen en kolay yöntemlerden birisi olacaktır.

  yeni sayfalar açmakta maharetini dönem dönem kulvar değiştirerek sergileyen devlet aygıtımızın bekası için yeni bir dönem zorunlu hale gelmişse, çok yakında "paralel" gibi çok kullanışlı yepyeni bir "ingiliz anahtarı" daha siyasette kullanıma sokulacaktır demektir.

  at fava bekle !

   
 5. yemek yerken ağzını şapırdatan tipler

  obsesyon tetikleyen tiplerdir. bunlar kendi içlerinde birkaç modele ayrılıyor ancak ağzının içerisinde lapa yaptığı lokmayı gösterenler için sürgün yasası çıksa, kendi oyum dışında sahte oy kullanarak desteklerim.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam