1 2 3 4 5 6 7 8

Barbakaner

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

601 entry 234 konu hiç puanı yok
02.05.2015 23:18 son işlem tarihi takip etme takip et

gerilme

Toplumsal bir olayin halk uzerinde oluşturduğu insanlarin kendini dizginlemesi nedeniyle ortaya cikmamis olan fakat zamanla cikacak olan birikintidir.bir malzemeyi iki ucundan cekerek potlugunu alma isleminede denir.

30.04.2015 21:16
 1. avm kızı

  Gercek yasamdan kopuk hazir yiyip, hazir giyip para harcamayi seven kendisi çalışarak bir emek harcayarak para kazanmamis dunya gerceklerinden bi haberr olan ayaklari yere basmayan kizdir.

   
 2. yokluğu mutsuz eden şeyler

  Sevgi, saygi, saglik, merhamet, ask, para bunlar baslica yokluğu mutsuz eden seyler olarak sayilabilecek seylerdir.anne, baba, cocuk ve es bunlara diyulan ozlemler.hayatta olmayan ama hayatimizin bir parcasi olan kisiler.

   
 3. hastane kokusu

  Havasizlik, insanlarin kendi kokusu , ilaclar ve tibbi arac gereclerin kokusu ve ortamlari dezenfekte etmek için kullanılan malzeme kokulariyla biikte olusan nahos kokudur.bazi insanlari asiri rahatsiz eder.

   
 4. sevilmeyen şarkının ağza dolanması

  Istemsiz olarak bilinc altina darki soz ve melodilerinin yerlesmesi ile bir sarkiyi bir kisi sevsede sevmesede bellekten geri cagirimla istemdisi olarak şarkı sozlerini gayri ihtiyari soylemektir.

   
 5. iddia çılgınlığı

  son dönemlerde küçük büyük her yaştan insanın tutkun olduğu bağımlılık seviyesinde yaşadığı devlet eliyle oynatılan kuponuna en az dört maç tahmini yazılarak oynanılan oyunun geldiği zararlı seviyedir.