1 2 3 4 5 6 7 8

asem-1453

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

137 entry 1 konu hiç puanı yok
25.02.2015 09:51 son işlem tarihi takip etme takip et

kargo şirketlerinin köylere gelmemesi

reklamlarında her yere geliriz dediği hizmet vermediği yerleri hizmet alanı gibi yansıttığı ve tüketicinin takipçi olduğu şikayet ettiği taktirde sonuç alacağını bilmediği durum..

23.02.2015 13:12
 1. en az 3 çocuk yapın

  asgari ücretin 1000 tl olduğu yurdumda devletin şiddetle tavsiye ettiği telkindir.. valiliğin kömür makarna dağıtmasıyla çocuk büyür okulda da kuru üzümle süt dağıtıyoruz nasılsa mantığının tezahürü..

   
 2. evim sensin

  fahriye evcen in oyunculuğuna bayıldığım süper bi hikaye şiddetle tavsiye ederim..

   
 3. aşk acısını dindirmenin yolları

  çoğu kişi çivi çiviyi söker der ve yeni bir aşkı tavsiye eder ben nasibin tam yaşanması gerektiğini düşünenlerdenim.. eğer aşk acısı yaşanıyorsa acıyı sonuna kadar yaşayın çilesini çekin yasını tutun ve bitirin kazıyıp atın yani.. yoksa bitirmeden acılardan kaçıp başka şeylerle meşgul olup kafa dağıtmakla sadece günü kurtarırsınız..

   
 4. müslüm gürses

  yıllar önce geçirdiği trafik kazası sonrası öldü zannedilip morga konulan daha sonra görevli tarafından ölmediği anlaşılan ses sanatçısı.. bu kaza sonrası kafa tasından kemikler alınmış ve o günden sonra çok şiddetli baş ağrıları geçirdiği için dayanılmaz acılarını içkiyle uyuşturmaya çalışan bu nedenle ayık dolaşmayan ama şarkılara bambaşka bir ruh katan sevenlerinin jiletle kendilerini çizdiği arabesk sanatçısı..

   
 5. nabi avci

  Atanamayan öğretmenler sorulduğunda Einstein de atanamamıştı diye cevap veren milli eğitim bakanımız..