1 2 3 4 5 6 7 8

asem-1453

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

137 entry 1 konu hiç puanı yok
25.02.2015 09:51 son işlem tarihi takip etme takip et

günah çıkarmak

insanların yaptıkları hataları başkalarına anlatınca hafiflediğini hissettiği yada hatayı anlatmasını erdem saydığı durumlar..

23.02.2015 13:10
 1. forrest gump

  her insanın özel olduğunu herkesin bir şansa ihtiyacı olduğunu bana düşündürten film..

   
 2. yağmur adam

  1988 yapımı Oscar ödüllü muhteşem yapıttır.. hala izlememiş olan kişiler varsa şiddetle tavsiye ederim

   
 3. aselsan mühendislerinin ölümü

  7 ağustos 2006 hüseyin başbilen, 16 ocak 2007 halim ünsem ünal, 26 ocak 2007 evrim yançeken isimli 3 genç mühendis, 3ü de odtü mezunu ve aselsan çalışanı ya intihar, ya da kaza sonucu yaşamlarını yitirdiler. üç mühendisin uçak tanıma sistemlerinin "millileştirilmesi" konusunda çalışmalar yaptıkları öne sürülmüştü. mühendislerin abd güdümlü elektronik sistemlerinin kontrol dışı bırakılmasını ve uydu müdahalesinin bertaraf edilmesini sağlayacak yeni elektronik sistemler geliştirdikleri iddia edilmişti.

  bu inteharlar arasındaki kısa zaman ve genç,başarılı iyi maaşla çalışan mühendislerin intahar için sebeplerinin eften püften oluşu olayın şaibesini artırıyor..

  ben olayın intehar denilerek kapatılmaması taraftarıyım

   
 4. burada sigara içilmez cezası 69 tldir.

  kapalı alanda sigara içilmesi yasağı geldikten sonra vekilin kapalı ortamda sigara yakıp parası neyse veririz kardeşim demesiyle hay arkadaş para böyle bişey dedirten olayı aklıma getiren para cezası..

   
 5. Ombudsman

  kamu hizmetlerinin yürütülüşündeki adaletsizlikler hakkında, konudan etkilenenlerden şikayetleri almak, bu konularda araştırmalar yapmak ve sorunları çözmekle görevlendirilmiş, bağımsız bir kamu otoritesidir.