1 2 3 4 5 6 7 8

aliyman

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

101 entry 25 konu hiç puanı yok
30.05.2024 12:52 son işlem tarihi takip etme takip et

Cindy4love

tahminimce rast gele herkese mesaj atan ve kişisel mail adresi isteyen bir kullanıcı.

31.03.2024 18:11
 1. afrikada kurban bedelinin 2850 TL olması

  Asıl ilginç olan afrika gibi suyun az toprakların çöl olan yerde bir bir kurban bedelinin 2850 TL olmasıdır. Ülkemizde ise aynı büyüklükte bir kurban ise 12 000 TL dir.

  Avrupa ülkeleri dahil neredeyse bütün dünya kıtasında en pahalı kurbanı biz kesiyoruz. hiç bunu düşündünüz mü ? ( düşünmek insanın kendi kendine fikir ürettiği bir eylemdir. yoksa tv lerde gördüğü ve bize empoze edilen düşünceler, bizim düşüncelerimiz değildir. )

   
 2. afrikada kurban bedelinin 2850 TL olması

  Afrikada kurban kestirmek isterseniz 2850 TL ye bu vecibeyi yerine getirebilirsiniz. STK lar bu kurbanı kesim anını sizin adınıza söyleyerek kurbanı kesiyorlar. Kara çocuklar size dua ediyor.

   
 3. katillerin canilerin hapiste hafta sonu evci izne çıkması

  İdam diyen arkadaşlar: normalde 5 6 suçtan içerde olması gereken canileri bile keyfi olarak dışarı salan adalet sisteminin bekcilerine güvenebilir misin? bu idamı kendileri için değilde tuplumun adalati için kullanacaklarına inanıyor musun?

   
 4. katillerin canilerin hapiste hafta sonu evci izne çıkması

  Adam daha önce insanlara zarar vermiş, bu adamı salsan yine zarar verecek. Belli ki suça meyilli , bu kişiyi neden dışarı salıyorsunuz? Müdürlere verecekleri 3 5 kuruş rüşvet ile çok rahat çıkabilir mi?

   
 5. katillerin canilerin hapiste hafta sonu evci izne çıkması

  Balıkesir de yaşanan kuryenin öldürülmesi olayında olduğu gibi, cezaevinde iken, oranın müdürünün gözüne girdiklerinde bir kaç gün evci izni alınabilir. bu izinleri almak için, hertürlü rüşvet, tehtid şantaj veya yalakalık yapılarak izinler alınıyor. Bolu da bile mesai saatleri gibi, gündüz dışarda geçeleri hapiste olan insanlar var.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam