Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

afrikada kurban bedelinin 2850 TL olması

paylaş araştır

1. Afrikada kurban kestirmek isterseniz 2850 TL ye bu vecibeyi yerine getirebilirsiniz. STK lar bu kurbanı kesim anını sizin adınıza söyleyerek kurbanı kesiyorlar. Kara çocuklar size dua ediyor.

2. Sanki müşteriler kaçmasın diye fiyat kırmışlar gibi görünüyor.sayıdan değil sürümden vurma yolunu seçmişler

Zerre güvenmiyorum, cemaat tarikat dergah stk vs adı altında dini kökenli birlikteliklere

Bizim mahallenin muhtarı var oğlu da şehit olduktan sonra iyice muhtarlığa adadı kendini.üç tekerli elektrikli motosikleti var sürekli mahallenin işlerini kovalıyor.bayram önleri veriyorum ona bağışımı hem kafamhem vicdanım rahat

3. bir üst yoruma katıldım.

gelir düzeyim üst segment olmadığı için yaptığım yardımlar yakın çevremle ilgili oluyor.

ha gelir düzeyim çok daha yüksek olsaydı farklı mı olurdu ?

Yok , kendi ülkemde kuyular açar, ormanlar kurardım.

4. Asıl ilginç olan afrika gibi suyun az toprakların çöl olan yerde bir bir kurban bedelinin 2850 TL olmasıdır. Ülkemizde ise aynı büyüklükte bir kurban ise 12 000 TL dir.

Avrupa ülkeleri dahil neredeyse bütün dünya kıtasında en pahalı kurbanı biz kesiyoruz. hiç bunu düşündünüz mü ? ( düşünmek insanın kendi kendine fikir ürettiği bir eylemdir. yoksa tv lerde gördüğü ve bize empoze edilen düşünceler, bizim düşüncelerimiz değildir. )

5. bu terste bir işlik var gibi bir durum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.