1 2 3 4 5 6 7 8

ahuseda

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

30 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
19.08.2022 14:43 son işlem tarihi takip etme takip et

emeklilikte yaşa takılma konusu

1999 yılı öncesi işe girenler için yapılan bir haksızlık.

21.07.2022 13:36
 1. Nötr olmak

  robot gibi bir şey sanırım.:)))

   
 2. Bir insanı nasıl tanırsın?

  şu zamanda kimse kimseyi tanıyamıyor artık. Mevsimler değişti, aylar değişti günler değişti, şartlar değişti insanlar mı değişmesin.? Önemli olan insanların insani değerlerini kaybetmemesi. İnsanı insan yapan vicdanı merhametidir.

   
 3. İŞYERİNDE KAHVALTI EDEN KİŞİ

  Biraz daha uyumak için tembellik değildir. Alışkanlık meselesidir. Nasıl alışırsan öyle gidersin. Ben sabah erken kalkar çocuklara kahvaltı hazırlarım ancak kendim kahvaltı yapmam Türk kahvesi içerim. Bazen ekmek arası yapar arada da simit alır arkadaşlarla birlikte iş yerinde yeriz. Kadın sofrayı kurar kaldırır ortalığı toparlar kendine bile doğru dürüst zaman ayırmaz. Hayatı hep koşuşturmaktan ibarettir.İş yerine gelip kafa dinler. Dinlenir. :))

   
 4. ısırgan otu

  Küçükken ilk gördüğümde adını bilmediğim ve çiçeğini koklamak için burnumu uzattığım da burun kaşıntısı ve kırmızı bir burunla 2 gün dolaştığım komik bir anısı olan bitki.:))

   
 5. yedikten sonra pişman olunan yiyecekler

  Pişman olmamak için yerinde ve dozunda yemek gerekir insanın her türlü besine ihtiyacı vardır kalori hesabı yapıp az yiyip dengeli beslenmek ve hareket etmek gerek.