1 2 3 4 5 6 7 8

1 deli mavi

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

499 entry 45 konu hiç puanı yok
22.04.2022 09:19 son işlem tarihi takip etme takip et

90 lar da ki hangi şarkısın

90 lar demek izel demek ,izelin bütün şarkıları demek

31.01.2022 12:39
 1. unutulmaz film ve dizi replikleri

  onlara reddedemeyecekleri bir teklif yapıcam

  (the goodfather )

   
 2. ebe tokadı nereye atarsa imam pamuğu oraya tıkar

  ölüm ile doğumun aslında çok farklı olmadıklarını metaforik olarak anlatan bir deyim

   
 3. Ben deistim

  bütün izmleri bir mezar olarak varsayarsak bütün izm ler içinde belki de akla ve mantığa en aykırı izm dir. bazı varsayımlara göre tanrının yokluğu kısmen açıklanabilir fakat mademki bir tanrı var hiç yarattığı kulunu başı boş bırakabilir mi ? ortada bir tanrı var ama ondan sana gelen hiçbişey yok salmış öyle ortalığa takılın demiş sanki , sen nerden uyduruyosun iyi insan olmak gerektiğini belki hiçbirine bakmıcak? Belki herkese hadi cennete diyecek belki herkese hadi cehenneme diyecek belki cennet cehennem yok yarattım şimdi de öldürdüm artık yoksunuz diyecek? Yahu nasıl bir tanrı ki bu insan gibi bilinçli bir canlı yaratıp başı boş bırakabiliyor ?

   
 4. sus işareti yapan hemşire resmi

  artık mazide kalan , hastaların bırakın susmayı sağlıkçılara tekme tokat cevap verdiği tablonun geçmişte kalan izlerini günümüz sağlıkçılarının çektiği ,çekmek zorunda kaldığı ünlü resimdir ...

   
 5. kenan pars

  asıl adı kirkor cezveciyan olup ,sonradan müslümanlığı seçen ermeni asıllı sinema sanatçımız. afife jale den sonra kpss de soru olarak gelme olasılığı yüksek olan konulardan biri.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam