Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1500 tl asgari ücret,işçiye zulümdür

paylaş araştır

1. maliye bakanının akıl dolu son beyanı olup % 50 oy oranı siyasilere zulümdür diyerek karşı önerme yaptığım konu başlığımdır .

2. akıllara zarar bir beyandır. ve ne demek istediği defalarca okunulmasına rağmen anlaşılmamaktadır.

sen asgari ücreti yükseltirsen işçinin fazla paradan gözü döner, yazık olur mu demek istedi acaba? zulümden anladığı nedir bakanımızın merak konusudur...

bu beyanı yapanın bir bakan oluşu, Türkiye'nin içler acısı halini ortaya koymak için yeterlidir.

daha iki lafı bir araya getiremeyen, saçmalamakta sınır tanımayan adamlar bizi yönetiyor ne yazık ki...

3. yüksek vergi almamız vatandaşın lehine diyen maliye bakanının şaşırtmayan bir diğer açıklamasıdır.

kendileri 15 bin tl almaktadır, sanıyorum ki en büyük zulümü görmektedir.

4. 800 tl mevcut asgari ücret bu insanlar için o zaman nedir sorusunu uyandiran secmeninde bu soruyu benim gibi kendince sordugunu umdugum cumledir.aksi durum akla zarar bir durumdur.

5. sürekli asgari ücretin oranına takıldığımız artması gerektiğini düşündüğümüz ancak asıl meselenin ülkemizdeki asgari ücretli sayısının hızla artıyor olmasıdır ve bu sayının azaltılmasını hedeflemeliyiz dediğimiz durumdur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.