Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma yasağı

paylaş araştır

1. spoiler

salgın yayılımını azaltabilmek adına 31 aralık 2020 perşembeye denk gelen yılbaşı gecesinden itibaren hafta sonu ile birlikte 4 günlük kesintisiz bir sokağa çıkma yasağının uygulanabileceğinin toplum bilimleri kurulu üyesi tarafından açıklanması haberi.

2. 4 gün evde film kitap müzik ile geçirin kımıldamayın diyen yasaktır

3. Gafaya koydum google earth ile dünyayı karış karış gezecem başka bir aktivitem yok diyebileceğim başlık. Allah inandırsın kısıtlı yaşamaktan dünyanın gelmiş geçmiş bütün filmlerini izledik , adamlarda drama eğitimi falan da yok yani hepsi kötü aktörler ama yemek istiyoruz yiyoruz. Ha bunun pandemiyle de ilgisi yok biz yerimizde duruyoruz diğerleri aramıza katıldı da diyebilirim.

4. Sadece 4 gün yeterli mi acaba diye düşündüren konu

Bitmez bu salgın

5. kademe kademe evlere iyice tıkıldığımızı gördüğüm yasak. evden çıkmadığımıza değer inşallah bu yasaklar. bu yasaklardan sonra yine aynı seviyede vaka görülürse, hüzünlere gark olacağımın resmidir. resmen bir yılımızı ufacık bir virüs yüzünden heba ettik. bakalım yeni yılda bizi neler bekliyor, korkmuyor değilim. artık umutla bakamıyorum geleceğe.

6. artık nasıl bir veda edeceksek 2020 ye dört gün anca yeter dediğim yasak...ne olur yeni sürüm virüslü çıkmasın nolur...

7. değil dört gün on dört gün beklediğim başlık. Öyle memur düşüncesiyle demiyorum. efendim on dört gün esnaf ne olacak ne diyorsun gibi bana serzenişlerde bulunmayınız. asıl böyle düşünenler esnafı düşünmeyenlerdir. Ağız tadıyla alışveriş bile yapamıyoruz, saat 10 da esnaf kepenki açıyor malzemeleri filan yerleştirmesiyle zaten 12 yi buluyor. sonra da akşam dokuza kadar ne satacaksa o.

ben diyorum ki şu hastalığı sıfırlayalım

bak o zaman ne oluyor.

yılbaşında sokağa çıkma yasağı dört gün olması iyidir ama azdır.

8. evet görünen köyün kılavuz istemediği gibi bugün resmi olarak açıklanan kısıtlama kararı. 31 aralık 2020 perşembe gecesi 21,00 den 4 ocak sabahı 05,00 e kadar uygulanacaktır.keşke daha uzun süreli olsaydı.

9. https://i.hizliresim.com/SMZiFn.jpg

Yılbaşının ahırda geçirileceğini duyuran çobanlar önceden saman ve arpa stoğu yapmak için 15 gün kaldığını bildirdi. Yemcilerin önünde kuyrukların oluşmaması için sürülere gerekli uyarılar yapıldı.

Hes koduna rağmen sistemi atlatmayı başarıp meralara kaçan koyunlar ise ilk görüldükleri yerde yakalanarak kesim için mezbahanelere sevk edilecek.

Welcome 1984

10. 4X4 yılbaşı (asdfghh)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.