1 2 3 4 5 6 7 8

yazarların birbirlerini ağırlamaya doyamamaları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gün geçmiyor ki sössslüğümüz kıymetlimissse yeni yazarlar katılmasın ve ne hikmetse bu yazarlar forumların gediklisi olmasınlar sayın romalılar.

  olsunlar, olsunlar konu bu değil.

  ekranın sol kısmında her gün bir yazar ismi görmesek günümüz rast gitmeyecek, adeta belalara düçar olacağız hafizanallah...

  yine böyle bir gün, sözlüğe gireyim de acaba hükümetimiz, sahibi devletimiz içün neler yazılmış, sitemler, intizarlar yerine ulaşmış mı, kabinede değişiklik olmuş mu, haram yemeyiz diye oy isteyenler, haram yemezler diye bunlara oy verenler şu müsmübarek testebarek remezan gününde yine ne herzeler yemişler hele bir görüp okuyalım da iman tazeleyelim diye bakınırken; rappim sizi inandırsın, yazar isimlerine rastlamaktan hafakanlar geçirdim, kurdeşen döktüm yeminle.

  görünüşe itibar etmemek ve işin iç yüzünü, detayını bilmeden, uluorta, ağız ishali olmuşcasına ezberden yazmak, sunturlu hakaretler edip, ah almak adetim olmadığından; üzerlerine tıklamak suretiyle açılmasını sağladığım o başlıkları okuyunca ne kadar haklı olduğumu bir kerre daha anlamanın verdiği güvenle açtım ağzımı yumdum gözümü eyy ümmeti müslimiiyyn.

  o bunu över, beriki öbürünü parlatır, diğeri buna kese atar, beriki ötekini pamuklara sarar falan, nooluyoruz yahu dememle, klavyeyi masaya şakkadanak vurmam bir oldu iyi mi? hakkaten sevgili ilim, irfan sahipleri, neler oluyor tanrı aşkına? bu ne bitmeyen reverans, o ne tükenemeyen bir sevgi çılgınlığı yavu? bebeyken size hiç gofret almadıkları için mi bütün bunlar? yanağınızı mıncırmadıkları için mi bu sevgi açlıkları felan? hı? yok sözlükte yeni bir renk, iyi ki bu renk, aman da aman farklı bir ses, ne de güzel ses, sanki bana recep bülbülses...

  gözümüz yok, haşa. haşa ve kella! rappiniz daha çok versin iiişallah. ama yav biri de demiyor ki aga bu nedir?

  işte bunu bir farz-ı kifaye belleyip bu başlığı açtım ama isim verip rencide etmek bana yakışmayacağından burada kesiyorum. onlar kendilerini biliyorlar. arz ederim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.