1 2 3 4 5 6 7 8

yardım kampanyaları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. güzel bir dayanışma örneği. ancak;

  o kadar istismar edildi, son 25 yılda siyasiler ve işbirlikçi çakallar milletin üç kuruşuna çökmeyi öylesine bir alışkanlık haline getirdiler ki hala inanan çıkar mı bilmem.

  vatandaşın kala kala bir kulağının arkası kaldı çünkü.

   
  (Bkz: yardım toplama)(Bkz: yardım)(Bkz: kulak arkası)(Bkz: politikacı)(Bkz: çakallık yapmak)(Bkz: yardım eli uzatmak)(Bkz: siyasetçilere ve din görevlilerine güvenin en az olması)
 2. ülkenin maalesef ekonomik gücü olmadığı aşikar olduğu için beklenen yardım kamyanlarıdır.

  yapacak birşey yok iş başa düşünce.

   
 3. şu an için 3 ayrı kulvarda seyreden "yardımlaşma" hareketi.

  Kızılay gibi bir kurum varken bu kadar özele inerek bunu yapmak bana çok da makul gelmedi. Yardım yapacak olan zaten böyle bir organizasyona ihtiyaç duymaz kendisi arar bulur ihtiyaç sahiplerini.

  Niyetler halis ise rabbim muvaffak etsin.

   
 4. Afişe olmayı sevmeyen yada reklam yaparak alacağı sevabı azaltmak istemeyen vatandaşlar tarafından çoktan harekete geçilmiş ve fedakarlıklar zaten yapılmaya başlamıştır. Kimisi kira alacağından fedakarlık etmiş, kimisi alacağını ertelemiş, kimisi yardım çekleri bırakmış, Allah gönüllerinizden geçeni kabul etsin. Varlıklı insanların imkanlarında tüm insanlığın ve diğer canlıların hakkı vardır. Halihazırdaki dünya düzeninde bu çok daha zorunlu bir kuraldır.

  Hiçbirşey için benimdir deme . Sadece de ki yanımdadır. Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder daima seninle kalmaz. ( Lawrence ya da Mevlana olarak kaynaklarda belirtilmiş )

   
 5. Fransa, İngiltere, Almanya her yerde toplanan yardımlardır. boş muhalefetsiniz, dünyanın her ülkesinde var sizden. 500 yılda bir yaşanacak global bir kriz söz konusu, adamlar siyaset peşinde. Para çıkmıyor buradan, biraz vizyon geliştiriniz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.