Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

yabancı sayısının 16'ya yükseltilmesi

paylaş araştır

1. bugün tff tarafından resmi olarak açıklanan ve sadece bu sene ikinci yarı için geçerli olacağı belirtilen, yabancı sayısındaki değişiklik kararı. e hani oyun oynanırken kural değişmezdi? bu kadar saçma ve beceriksiz yönetim görmedim.

2. iyice çocuk oyuncağına çevirdikleri olay

yahu sene başı bi düşürdünüz sonra tekrar eski haline getirdiniz, şimdi 2 kontenjan daha verdiniz ve sene sonunda 4 kontenjan daha düşecek

kafayı yediniz bence, başka hiç bir ülkede yok bizde ki gibi sürekli yabancı kontenjan değişikliği

adamlar yıllar önce bir kere yaptı belirledi sayıyı ve devam ediyorlar

biz de her sene değişiyor

3. bu adamdan bir cacık olmaz söylemini tescil ettiren durumdur.

kadro dışı kalanlar zaten oynatmayı düşünmedikleridir lisans çıkarılsa ne olacak onu anlamış değilim.

galatasarayda ozanwofer ona ilk yarı lisans çıkarsa oynatılacak mıydı sanki?

fenerbahçede dirar o kadar eksik olduğu halde kadroya alınmıyor.

beşiktaşta imiat mirin lens bunlar zaten gitsinler derdi ile kadro dışı bırakılan kişilerdir.

4. Patatesçi bakana dışardan niye saman alıyoruz diye eleştiri geldiğinde paramız var da ondan demişti. Yabancı futbolcu getirme sayısı arttığına göre döviz cinsi paramız çok artmış olmalı ki harcayacak yer bulamamış olmalıyız.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.