Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

whatsapp'ın 8 şubat'tan itibaren yeni sözleşme dayatması

paylaş araştır

1. yozgatı düşmandan kurtardık ama sude den kurtaramadık işte metin(gülücük)

2. sözleşmeyi onaylamadığımı gören ulaş ve metin alkan yazarlarımızın içine dert olduğunu gördüğüm konu. Sizi de bip'de falan görürsem görüşürüz, bu yazdıklarınız burada kalsın. (gülücük)

DEvlet kurumları bip'e geçiyormuş metin_alkan haberiniz olsun. (gülücük)

3. #2kd4 editörüm ben geçtim bile bipe.

dün emir üstten geldi burayı kapatıyoz bip indirin diye ki onlardan önce indirmiştim zaten.(gülücük)

4. dayatmalara tepki verip başka bir dayatmaya boyun eğdirmektir bu metin

ben olsam kabul etmezdim direnirdim(tebessüm)

5. yok onlardan önce kendim indirdiğim için dayatma olarak görmedim olayı yoksa bendeki kürt inadı kimsede yoktur biliyorsun.(gülücük)

6. Onayladığım sözleşme.

İllegal yapılan eylemlerin artık legalleşmesi durumu onay halinde.

Zaten mecburiyetten kullanıyordum, herkes gidince kullanmama da gerek kalmayacak inşallah.

7. ben de onayı çaktım geçtim

ha whatsapp ha telegram ha bip

sonuçta bu veriler bir yerlerde toplanacak

birileri bizim verilerimizi işleyerek bireysel olarak oluşturduğumuz pazar değerini tespit edecek, bize daha fazla ürün pazarlayacak.

bu gelişmelerin beni asıl korkuttuğu nokta sadece bilmeleri değil de bildikleri şeylere müdahale etmeleri. hes kodunda falan sanki ne şekilde müdahale edilebileceğinin bir çalışması yapıldı gibi.

bilemiyorum altan işler boka sarmaya başladı.ayık olmak lazım.

8. Ülkecek kararsızlığımıza bir yenisi eklenmiş olup 21.yy'da bir göç etkisi yaratan olaydır. Bir kesimce, "zaten her şeyi biliyorlardı, yasal olarak lütfedip iznimizi istiyorlar sanki bütün işi gücü bırakıp benim ne konuştuğumla ilgilenecekler", denilerek hoş görülürken diğer bir kesimin ise " AB'ye uygulanamayan bize dayatılan sisteme karşıyım mevzu yalnız konuşmanın dinlenmesi kadar basit ve madum değil çok daha başka."fikriyle kabul edilmeyerek alternatif iletişim yolları aratmıştır. Şahsi fikrim de ikinci kesimden yana olup yine de whatsapp 'ın sözleşmeyi yenileceğini düşündüğüm durumdur.

9. istenildiğinde zaten verilerimize bir şekilde ulaşılabildiğinden ve gerektiğinde kullanılabilir durumda olduğundan dolayı çok ta şeetmediğim ama yine de son güne kadar şimdilik beklediğim gizlilik sözleşmesi onay isteği.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.