1 2 3 4 5 6 7 8

volkan demirel

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahçenin kalesini koruyan 1981 doğumlu milli futbolcu.

   
  (Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: kaleci)
 2. TT Arenadaki milli maçta, kendi seyircisi tarafından küfürlere maruz kalarak sahayı terk eden oyuncudur.

   
 3. bir sporcuya hem de milli sporcuya yakışmayan davranışları bulunan fenerbahçenin kale bekçisi

   
 4. spor ahlakı açısından bakıldığında Avrupa'da hiçbir takımda forma giyme ihtimali bile olmamış, küçüklerine kötü örnek görünümlü şalke'den tarihin en felaket golünü yiyen adam.

   
 5. geçen haftaki maç ile bu haftaki maçlardaki performanslarının karşılaştırınca, "keşke her hafta Galatasaray ile maç yapsa" dedirten, ligin genelinde bu gün olduğu düşük performansla oynayan kaleci..

   
 6. son haftalarda yediği akılalmaz goller sebebiyle fenerbahçe takımındaki diğer oyuncuları sıkıntıya sokan, sağından solundan giden tıngır mıngır topları izleyen ve gol olduğunda çaresizce sağa sola bağıran sakallı kaleci.

  artık mert günokun kaleye geçmesi gerek kesinlikle. casillasın bile zaman zaman yedek kaldığı futbol dünyasında hangi özelliğiyle olmazsa olmaz ilan edilen kaleci anlamak mümkün değil.

  Allahtan takım her hafta 3-4 atıyor da kutarıyoruz. Volkana rağmen yarıştan kopmadık.İnşallah kalan 4 maçı da alıp şampiyon olacağız.

   
 7. "hiç kimse fenerbahçeden üstün değildir" klişe cümlesinin kendisi için geçerli olmadığı insanlıktan nasibini almamış,ortalığı çok güzel gerebilen fener kalecisi.bu adam fenerbahçeden de üstündür onun değerlerinde de.bu karakterdeki bir futbolcunun bu takımda hala kaptan olabilmesinin başka açıklaması yok.yazık.

   
 8. basının da gayretleri sonucunda her yaptığı hareket on misli abartılan kendinden daha beterlerin ise masum gösterildiği kaleci. iyi yapıyor, iyi ki yapıyor.

   
 9. milli takım forması giyerken kendisine ,eşine , çoluğuna çocuğuna, ailesine ağızlar dolusu küfürler edilince stadı terkeden ve üstüne üstlük bir de özür dilemesi beklenen fenerbahçeli kalecidir.

  fenerbahçeli olmasından kaynaklanmaktadır zaten sıkıntılar. takım arkadaşına silah çekseydi çoktan affedilirdi.

   
  (Bkz: fatih terim anlayışı)
 10. futbolu bırakınca fb.den başka hiç bir gidecek yeri olmayan soytarının tekidir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.