1 2 3 4 5 6 7 8

fatih terim anlayışı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tt arenada oynanan milli maç öncesi kendisine, eşine, çocuğuna,ailesine küfürler edilen volkan demireli stattan ayrıldığı için özür diletmek isteyen; takım arkadaşına silah çeken oyuncuyu ise affeden anlayıştır.

  volkan demirel asla özür dilememelidir. zaten tt arena denen yerden başka yerde de küfür olmadığı gerçeğini herkes biliyor. bir daha da o yere milli maç falan vermesinler.

   
 2. volkana dersini veren şahane anlayıştır.

   
 3. bazı değerlerden yoksun olanları ve savunucularını ortaya çıkaran, kendilerine yapıldığında ağlaklığın ve mağduru oynamanın dibine vuran, fakat aynısının daha da beterini kendilerinin zevkle yaptığı anlayıştır.

  onun içindir ki para komidinin üstünde dedikten sonra kendileri daha beter duruma düştüerb.

   
 4. Arkasındaki fb gücünü kullanarak milli takıma rest çekip çıkmakla kariyerinin hatasını yapan fulbolcuya yapılması gerekendir. konya mersin vb. takım fulbolcusu olsa asla yapamayacağını ayrıca belirtmek gerek.

   
 5. gaz ve şov üzerine kuruludur.

  1-1 biten mersin - gs maçından sonra basın toplantısında kamuoyu önünde onu çekme bunu çek diye malum organını gösteren, riera'yı odaya kilitleyip döven, milli takım kampında hakan çalhanoğlu ve ömer toprak'a silah çeken de volkan demirel'di zaten.

  volkan demirel tartışmalı bir isimdir. bir fenerbahçeli olarak katılırım bu görüşe. yeri gelir eleştiririm de.

  ama daha milli maç başlamadan ana, avrat ve bebek yaşındaki kızına kitle halinde sövülecek sonra sen veya fatih terim duymayacaksın işini yapacaksın öyle mi ? ulan daha düdük çalmamış en ufak bir hatalı pozisyon bile yokken milli maçta neyin küfürü bu denmiyor da volkan'ın bu hareketi şımarıklık sayılıyor. hayır bilmeyen de volkan kaleciliği eline yüzüne bulaştırdı tepkilerden sonra maçı yarıda bırakıp gitti sanacak.

  sayın terim sanki hiç galatasaray taraftarıyla tartışmamış, onlara sövmemiş, hareket çekmemiş gibi triplere girmesin.bundan kendi zararlı çıkar.

  fatih terim otoriter bir adamdır eyvallah ama hırsından eyyamcıdır da aynı zamanda. başarısız olunca en ufak bir hata kabulü göremeyeceğiniz bir tiptir. yani kendisinden asla bir başarısızlık duyamazsınız sadece bahaneler duyarsınız.

  bu olayda da volkan'ı o maçta ikna edememenin hıncı var kendisinde. çıkıp topluma '' ya arkadaşlar daha maç başlamamış çocukların moralini bozuyorsunuz yapmayın böyle.. bunlar çirkin şeyler. '' demiyor da organik bağının bulunduğu galatasaray camiasının taraftarıyla bozuşmamak ve volkan'a sahip çıktı denmemesi pahasına yapılması gerekeni yapmıyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.