Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

vakaların artışının sebebi hepimiziz 84 milyon

paylaş araştır

1. sağlık bakanı sayın kocanın ifadesidir

ben sorumluluğu kabul etmiyorum sayın bakan, ben tmm kurallarına sürekli uydum, arkadaşlarıma gitmedim gelmedim

mesela ben kongre yapmadım, miting yapmadım dimi ? bunlar olurken hiç bir şey söylemediyseniz sorumluluğu da bir zahmet bizlere atmayın şimdi

ben kurallarınıza uydum

83.999.999 kişiye söyleyin bir de bakalım kaç tanesi kabul edecek

2. Ağustos ayının başından beri 12.sınıfların yaz kursları ile başladık, o gün bugündür öğrencilerle bilfiil sınıfta yüzyüze ders işliyor, teneffüste sorularını çözüyoruz. Maske ve dezenfektan kullanımından başka tedbirimiz yok. Diken üstündeyiz, öğretmen arkadaşlardan ve öğrencilerimizden pozitif haberleri alıyoruz. Diğer ülkeler okul kapatmamışlar ancak öğretmenleri aşılayıp, öğrencilere periyodik olarak test yapıyorlarmış. Herhalde gözden çıkarılmış grubuz diye düşünüyorum, zira kaç aydır ara vermeden eğitim-öğretime devam ediyorsak aşılamada öne sıraya alınmalıydık. Aslında eleştirilecek çok nokta var ama sorun değil çözüm odaklı gitmeliyiz. Topu vatandaşa atmak, kolaya kaçmaktır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.