1 2 3 4 5 6 7 8

vakaların artışının sebebi hepimiziz 84 milyon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sağlık bakanı sayın kocanın ifadesidir

  ben sorumluluğu kabul etmiyorum sayın bakan, ben tmm kurallarına sürekli uydum, arkadaşlarıma gitmedim gelmedim

  mesela ben kongre yapmadım, miting yapmadım dimi ? bunlar olurken hiç bir şey söylemediyseniz sorumluluğu da bir zahmet bizlere atmayın şimdi

  ben kurallarınıza uydum

  83.999.999 kişiye söyleyin bir de bakalım kaç tanesi kabul edecek

   
 2. Ağustos ayının başından beri 12.sınıfların yaz kursları ile başladık, o gün bugündür öğrencilerle bilfiil sınıfta yüzyüze ders işliyor, teneffüste sorularını çözüyoruz. Maske ve dezenfektan kullanımından başka tedbirimiz yok. Diken üstündeyiz, öğretmen arkadaşlardan ve öğrencilerimizden pozitif haberleri alıyoruz. Diğer ülkeler okul kapatmamışlar ancak öğretmenleri aşılayıp, öğrencilere periyodik olarak test yapıyorlarmış. Herhalde gözden çıkarılmış grubuz diye düşünüyorum, zira kaç aydır ara vermeden eğitim-öğretime devam ediyorsak aşılamada öne sıraya alınmalıydık. Aslında eleştirilecek çok nokta var ama sorun değil çözüm odaklı gitmeliyiz. Topu vatandaşa atmak, kolaya kaçmaktır.

   
 3. Yine ne yapmışız demekten kendimi alamadım. Şunu beş yaşındaki çocuklar yapmıyorum. Hayır, suç biz de sever gibiyiz, gel bizim ol da rahat edelim.. Yok o Mustafa sandal idi. Lebaleb doldurduk tüm ülkeyi ondan sanırım.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.