1 2 3 4 5 6 7 8

uzmanilke

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ufak çaplı bir şok geçirerek başlığını açmak durumunda olduğum efsane yazar. (nasıl açılmamış bu başlık lan, affet bizi reyiz.)

  eskiler bilir, bu adam sözlüğün süleyman demirel'idir, rahmetli demirel 6 kez gidip 7 kez gelmişti. reyiz de zalım editörün hışmına uğrasa da yılmaz, yine döner. bazen çoğu yazarın(ve bence kendisinin de) anlamadığı felsefi terimlerle süslenmiş entryler girer, ilginç bir yazardır. kendisini sözlükte görmek güzel bence.(bu bir hakikat reyiz.)

   
 2. Meşum konuların kör ideolojik saplantılardan uzak ama gerçeklikle sanrılı yazarı.

  Usa verdiği değer bir hakikat olsa da, biçem ve söylem noktasında içine düştüğü çelişkili durumlar ve bipolar logosuna doğru itkiyi veremiyor kanısındayım.

  Her şeye rağmen ontolojik durumu ve espistemeye olan düşkünlüğü ile filo sofia noktasında her türlü a priorik katkısı inkar edilemeyecek kadar sarihtir kanısındayım.

   
 3. spoiler

  popülasyonu nasıl unutur(sunuz) dediğim yazardır/durumdur/dediğim konudur. #1nbg

   
  (Bkz: popülasyonda diş temizle merakı)(Bkz: bir de bu var)(Bkz: popülasyonda lüks araç merakı)(Bkz: popülasyonda moda!tutkusu)(Bkz: popülasyonun bir değişik olması)(Bkz: popülasyondaki önyargı)(Bkz: popülasyonun intikamı)(Bkz: popülasyonun boş boş sataşması)(Bkz: popülasyonun dolu dolu sataşması)(Bkz: meşum da meşum diye kıvranan meşum yazar)
 4. Hamitilazi sandığım yazar.

   
  (Bkz: Hamitilazi)
 5. entrylerini okuduğum ancak okurken yetersiz kaldığım için yazdığı çoğu şeyi anlayamadığım sözlük yazarı.okumaya devam edeceğim.elbet bir gün anlarım.bunu yazarak onu değil kendimi eleştiriyorum sakın yanlış anlaşılmasın.-iyi çocuğumdur-

   
 6. ilk iki entry'yi okur okumaz kahkaha atmama sebep olan yazar.

  yalnız, itiraf etmek gerekirse bence de lazım buralara.

   
 7. fikir olarak bazen ters düşsek de yazdıklarını sonuna kadar okuduğum yazardır

  hep aynı fikirde olacak değiliz, çeşitlilik artıkça fikirler daha güzelleşir

   
 8. entrileriyle beyin jimnastiği yapmamıza vesile olan büyük reyiz

   
 9. Çaylaklar icin kpss hazırlık kitabı

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam