1 2 3 4 5 6 7 8

uzak mesafe ilişkileri

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Her yiğidin harcı olmayan ilişki türüdür.biz insanlar çabuk tüketmeye meyilli olduğumuzdan,uzak mesefe tercih etmez çoğu kişi.arada gerçek sevgi varsa,kafa yapısı uyuyorsa neden olmasın dedirten başlık.Herman Amato"en uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir",der..işte bu uzaklığı aşamıyorsanız ne yaparsanız yapın olmaz.asıl uzaklık budur,birbirini anlamayan iki insan..eskiden sevdiği askere,gurbete giden kişiler teknolojik noksanlığa karşı beklerdi sevdiğini.belkide ulaşılabilirlik şımarıklığıdır bizdeki..

   
 2. Aynı yerde yaşayıp mesafelerce ölçülemeyecek uzaklıkta olunan ilişkilerden daha iyidir.

  Gereksiz hadsizlik ve cıvıklığa meydan vermez.

   
 3. olumlu yönü de olumsuz yönü de olan ilişki türü. hangisinin ağır basacağı ise kişinin yetiştirilme şekli ve karakteriyle alakalı durum.

   
 4. Kavuşmaların en güzel örneğini oluşturan ilişki şekli. Özlemin sürekli arttığı bir noktadan sonra gerginlik ve tavır olarak geri döndüğü de bu ilişkide bolca yaşanır. Sevmesini bilene hepsi güzel gelir. Tüketen insana göre değildir.

   
 5. aynı yıldıza bakılıyorsa çok da sıkıntı olmayacak ilişki türü.

  özlemek iyidir hem iyi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam