1 2 3 4 5 6 7 8

uludağ sözlük

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. uludağ üniversitesi öğrencileri tarafından kurulduğu bilinen, ekşi sözlüğün en güçlü rakibidir.

  şahsımın da yazarlık yaptığı uludağ sözlük, birebir olmasa da ekşi sözlük özentisi hatta kopyası gibidir lakin diğer sözlüklere oranla gayet güzel faaliyet göstermektedir.

   
 2. yazarı olmaktan memnuniyet duyduğum, sözlükler içinde en ahlâklı olanıdır. ekşi sözlükte daha sıradışı bilgi ve yorumlar olmasına rağmen google'da aratınca öncelik verdiğim tanımların adresidir.

   
 3. ekşi sözlükte yazar ol(a)mamış, her fırsatta ekşi sözlükten daha iyi olduğunu ifade etmekten çekinmeyen ancak sürekli ekşi sözlük onay sırasının ağır ilerleyişinden dolayı sitemlerini dile getirip içinden ah keşke orada olabilsem diye geçiren yazarlara sahip, ekşi sözlük çakması ancak kısmen daha edepli olmasına rağmen asla özgünlüğe ulaşamayacak olan sözlüktür.

  sonradan açılmasına rağmen özgünlüğe ulaşma konusunda sadece incisözlük'ün (her ne kadar tasvip etmesem de) başarılı olduğunu düşünüyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam