1 2 3 4 5 6 7 8

türkiye ekonomisinin ilk çeyrekte yüzde 4.5 büyümesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  tüik'in açıkladığı verilere göre ortaya konan tespit.

   
 2. dünya ekonomisi kendini kaybetmiş bir şekilde kan kaybederken tüik'in bizim moralimiz düzgün olsun diye sunduğu veri.

   
 3. dünyanın artı veren tek ekonomisi almanya bile daralma açıklarken biz ne yaptık ne ettikte büyüdük hayret dedirten açıklama

  nasıl olsa büyüdük demek yetiyor inanıyoruz haklısınız devamke

   
 4. moral düzelten veri,israf var diye yenikapıya hizmet araçlarını çekip,mevcut kiralamaların 4 katı olan rakamdan 6 kere fazladan araç kiralayan,en son yeni 2020 model 157 adet araç olacak imamoğlu ve kasayı boşaltıp 12 milyar boşaltan mansur tayfasının anlayamadığı,ve de nedense buna bile üzüldüğü büyüme

   
 5. her şeye yüzde elli oranında zam gelmesine rağmen dünyayı geride bırakıp böyle bir gelişme yaşamamız ülkemiz için çok büyük bir başarıdır. (yersen).

   
 6. İlgili kurumlarin basina istedigin maşayı ata istedigin rakami elde et. Degil büyüme, ayni seviyesini koruyabilen var mi cevrenizde ? Yokkkk.

  Ha burda yandaşın büyümesine sevinen gerizekalılar olacaktir, bunu ülke büyümesi sanan aptallar her zaman olacaktir. İste onlar vatan millet sakarya kiligina bürünmüş halk düşmanları, padisah soytarilaridir.

   
 7. 7. entry girilen konu.

  7'de 1'in ekonomisi büyümüş gözüküyor bu durumda.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.