1 2 3 4 5 6 7 8

turist kazıklamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. turizmin kökünü kazımak için turistlerden alınan fazla paralar

   
 2. taksim yahut sultanahmet'te tesbih sallamak kadar olağan ve örfidir.

   
 3. ve o turistin kötü izlenip olup memleketindeki insanların türkiye'ye gitmesini engelleyerek daha büyük kazıkla cevap verdiği işlem.

   
 4. Türkler bu durumdan faydalanma alışkanlığına artık bir son verse keşke dediren örnek.

   
 5. hoş olmamakla birlikte, turizmin çok geliştiği turistlerin yoğun olduğu bir çok avrupa şehrinde de farklı olmayan durumdur

   
 6. ülkemizde oldukça yaygın olan 3 ise 5 diyerek yolmaya çalışmak birdahaki yılda turist beklemek.

   
 7. memleket insanının özellikle taksiciler nezdinde gerçekleştirdiği sanat.

   
 8. türkiye'deki taksi şoförlerinin en iyi yaptığı işlerden biri. adam bilmiyor paramızı, yolumuzu. insan biraz utanır demi.

   
 9. ülkemizin turistik bölgelerindeki esnafların zararlarını kurtarmak, daha fazla kar sağlamak amacıyla zaten yerli turiste karlı satış fiyatından çok daha pahalıya satması olayıdır.

   
 10. sadece turistlere has olmayıp, herkesi etkileyen durum, hatasız boyasız diye araba alırsın pert çıkar, usta çağırırsın evi tadilat yaptırırsın 3 ay sonra her tarafı atar, bakkala gider kazık yersin, manava gidersin bakmasan çürük meyveleri doldurur, kasaba gidersin domuz at eşek ne varsa iteler, velhasıl ahlakını kaybetmiş bir toplumda mütemadiyen kazıklanmaktansa turist olup yılda bir kazıklanmayı yeğlerim

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam