1 2 3 4 5 6 7 8

terazi burcu kadını

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Terazi burcu kadininda mantik, akil ve zekadan çok hisler hakimdir. sever, baglanir ve her seyini kalbindeki erkege verir. sevecegi adami dikkatle seçer. rastgele birine asik oldugu pek görülmemistir. eger karsisindaki kisiyi sever ve baglanirsa çok fedakar olabilir.evde sizin rahat etmenizi, huzurlu ve ahenkli bir hayat sürmenizi saglayacaktir. fakat çok kirilgan oldugu için, ihmale hiç gelmez. karsisindaki kisiye hemen kirilip gücenebilir.

  terazi burcu kadinlarinin çogunun vücutlari güzeldir. ince eklemlidirler ve giydiklerini yakistirirlar. ayrica çokta zevklidirler. her seyi kendilerine yakistirmayi bilirler. fakat modayi takip ettigi pek söylenemez. o kendine yakisani seçer."

   
 2. Evlendikten sonra teraziden kantara terfi eden kadınlardır. Genelde.

   
 3. delirtme makineleri, tarta tarta giderler bunu yüksek sesle yaparlar hem nalına hem mıhına vururlar, kitabın iki yüzünü okurlar, yetmez bi daha okurlar, A noktasından B noktasına ulaşmazlar zaten dertleri de bu değildir, sahi dertleri nedir, her neyse konu bu değil. haksızlıktan nefret eder hak nedir diye irdeleye irdeleye 10 cilt ansiklopedi yazarlar. Bilgi küpüdürler ama sır küpü değildirler. Sır vermeyin onlara, hem niye başka birşey vermiyor da hemen sır veriyorsunuz. ajans temsilcisi gibi haber aktarırlar. bi karar verseler neler yapacaklar ama işte irdelemek lazım...

   
 4. Denge kurabilmek için kendini tüketen kadınlardır.

  Duygu yüklemesi aşırıdır aklın mantığın yok olduğu anlarda sıkı sıkıya sarılır o duygulara. Hata yapmaya en elverişli anlarında en zor kararı verebilir ancak yine yenik düşerler. Terazi kadınları vazgeçmek nedir bilmezler, sıkı sıkıya bağlanırlar kendilerini yok edene kadar.

  Dikkat çeken bir yapıları vardır, gerek fiziki gerek se kişilik olarak. zevk sahibidirler. Uyuşuk tembel insana tahammülleri yoktur. tepkileri hep ince dokundurmalarla olur siz kendinize iltifat edildiğini sanırsınız ama o aslında inceden inceden sitem etmiştir.

  mutlu olması zordur hüzüne yakınlığı sebebiyle zehir eder kendine en güzel anları karşısındakine de..

   
 5. Okumayı, yazmayı, edebiyat, resim, müzik gibi sanatsal faaliyetlerle ilgilenmeyi sever. Detaycıdır, baştan savma iş yapmayı sevmez, baştan savma iş yapanlara iş yaptırmayı da sevmez çünkü o işi de tekrar kendi yapmak zorunda kalır. Kontrolcüdür, iplerin hep kendi elinde olmasını ister. Disiplindir, kuralcıdır, kurallara hem kendi uyar hem de etrafındakilerin de bu kurallara riayet etmesini bekler. Araştırmacıdır, olduğu yerde saymayı sevmez. "Çalışan demir ışıldar"ı felsefesi haline getirmiştir, çalışkandır, boş durmayı paslanmak olarak betimler... gibi pek çok özellik, kendimden biliyorum terazi kadınını temsil eder.

   
 6. Burçlara göre insan yargılama olayı herhangi bir futbol oyununda direkt önünüze gelen 4-4-2 hazır taktiği gibidir. Herkese geldiğinden bir fark yaratmayan durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.