1 2 3 4 5 6 7 8

guldenozkan

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

32 entry 6 konu hiç puanı yok
25.01.2016 14:32 son işlem tarihi takip etme takip et

cam silen erkek

tv karşısında gerinen adamdan çok daha makul erkektir. eşini ve temizliği seven adamdır.örnek kocamdır

07.01.2016 11:20
 1. öküz

  alsancakta tren bar ın karşısındaki mekan

   
 2. andımızın kaldırılmasının huzur getireceği inancı

  Batılı inançtır.

   
 3. andımızın kaldırılmasının huzur getireceği inancı

  biz bu kadar hümanistiz, eşitlikten yanayız, ırkımızla övünmeyeceğiz de bir futbol takımına bile duyulan aşk ölümüne oluyorda neden milli değerlerimiz bu kadar alaşağı edilmeye çalışılıyor neden rahatsız olunuyor biz Türküm doğruyum çalışkanım derken neden birileri kendini küçük görüyor halbuki Ne mutlu Türküm diyebilene derken bile kapılar tüm halklara açık bırakılırken bu kadar ortak mirasa sahipken. arkamızdan vuranlar amaçlarına ulaşamadıkları için bizim övündüğümüz şeylerden rahatsız oluyorlar çünkü onların övünülecek hiçbirşeyi yok.

   

  ekleme :

  diyerek reddettiğim aranılan huzurun andımızın kaldırılmasıyla gelmeyeceği kati olan fütursuz inanç.


  13.01.2016 10:31 tarihinde eklendi.

 4. andımızın kaldırılmasının huzur getireceği inancı

  daha sonrası İstiklal marşımıza geleceğini ürpererek düşündüğüm, çocukluğumda haykırarak okurken gurur duyduğum, gençliğe hitabeyi hala ezberimde tutarak Atamın haklılığını herseferinde gördüğüm, bişşeyimizede sahip çıkalım dediğim,kime batıyorsa huzuru başka yerde arasın dediğim, gerçekten Türkiyeyi seven,Atatürk ü sevenin hiçte huzursuz olmayacağını gördüğüm temelsiz inanç.

   
 5. Yeni kimlik kartları

  onsuz hastaneye çıkamayacağınız üzerinizde yoksa eczaneden ilacınızı alamayacağınız karttır. Sgk işlemleri dışında bir yerde kullanılmayacağı açıkça belirtildiğinden bu kadar fosforlu olmasının hiçbir anlam ifade etmediği şişirme karttır.