1 2 3 4 5 6 7 8

su arıtma cihazı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. farklı çalışma prensipleri ve çeşitleri olan, son yıllarda yaygın olarak ters ozmoz olarak bilinen teknolojiyle üretilen cihazlardır.

  geçenlerde ev eşyaları fuarında görünce, bu cihaza ihtiyacım olduğunu düşünerek aldım. ihtiyaç nereden kaynaklanıyor; damacana su tüketiminin zorluğundan. evet damacana su tüketmek insanın başına bela. su bitmeden yeni siparişi versen damacananın dibinde kalan 4-5 litreyi hangi sürahiye sığdıracaksın, yok bitmesini beklesen gece biter gündüz biter olmadık zamanda biter susuz kalırsın. illa bir muhtaçlık zaten var, su bayisini ararsın beş saate gelir vs...bizim ev için en önemli kullanım sebebi sağladığı konfor, ayrıca maliyetine de değineceğim.

  bu cihazın 3 filtreli 5 filtreli gibi 9a kadar çoğalan sayıda filtreli versiyonları var. bizimki 5 filtreli olanından ve ürettiği şu, kaliteli damacana sular gibi. daha çok filtreli olanlar daha da güzel su üretiyordur muhtemelen ama performans olarak 5 filtre gayet tatmin edici, çok lezzetli yumuşacık bir su üretiyor.

  su her daim taze, pompalamaktan kol kası yapmaya gerek kalmadan musluktan akıyor, yemeğine çayına çobana her türlü kullanılır halde. su bayatlar mı demeyin evet bayatlar, ambalajı açılan su üç dört gün içinde lezzetini kaybetmeye başlıyor.

  maliyet hesabına gelirsek bu cihazlar 300-400 tl gibi rakamlardan başlayıp, 1500-2000 tl gibi fiyatlara kadar çıkıyor. hepsinin ürettiği suyun kalitesi aynı ama cihazın kapladığı alan, marka farkı gibi durumlar fiyat farkına sebep oluyor.cihazın satın alma maliyeti size kalmış yelpaze geniş.cihazın satınalma maliyeti haricinde, yıllık 250 tl civarı filtre değişimi masrafı var başka da bir masrafı yok.sağladığı kaliteli ve kullanımı konforlu suya nazaran, çok çok ekonomik bir makine.

  öyle işte, bilin istedim.

   
 2. Bu aralar numarayı nerden buluyorsa hunharca arayan kişilerin satmaya çalıştı üründür.

   
 3. vatandaşlara üst üste farklı kişilerce defalarca aranarak satılmaya çalışılan ürünlerden biridir. numaranızı telefon operatörlerinden alıp size su arıtma cihazı satmaya çalışırlar. bunlardan kurtulmak için numarayı engellemekten başka çare yoktur.

   
 4. geçen biri telefon yetmiyor olacakki binaya girmiş kapı kapı dolaşıp satmaya çalışıyor.

  lg markalı su arıtma cihazına 1750 liraya indiririm kampanya dedi sen git ben bi bakayım dönüş yaparım dedim

  internetten baktım onun verdiği ürünün özelliklerinde aynı ürün mak. 900 1000 lira civarı idi.

   
 5. her hafta değişik numaralardan aranmama sebep olan cihaz

  numaramı nereden aldınız arkadaş siz diyorum tamam efendim silelim diyerek kapatıyorlar telefonu ama ertesi hafta bir başka numaradan bir daha aranıyorum

  biri benim numaramı arıtma cihazı arıyor diye sağa solamı yazdı ne yaptı

   
 6. Ulaş editörüm ben verdim numaranı baktım senin evde su arıtma yok hatırlatsınlar diye:)

   
 7. Ben bu işi sürahi ile çözdüm. Gayet de güzel içimi var. Yeni nesil kartuşlu su arıtma.

   
 8. çalışmak amacıyla bulunduğum yani doyduğum ilçede musluktan akan su içilebildiği için ve dağdan taştan su çıktığı için her sokakta çeşme olduğundan kullanmaya gerek duymadığım ürün. zaten bu ürünler arıtma yaparken sudaki yararlı mineralleri de tutuyormuş ve suyun kalitesini azaltıyormuş diye duydum. diğer taraftan plastik şişeler ve damacanalardaki suların da zararlı olduğu söylentisi var. şimdilik sudan yana şanslıyım başka yerlere atanmadığım müddet.

   
 9. "0.7 ucu olan var mı ?" diye sormak gibi olacak ama:

  Su arıtma cihazı olup da memnun olan var mı ?

  Bilgilendirirse çok iyi olur.

   
 10. Bir cihazın işe yararlık durumunu bozulursa yenisini alır mıyım, alırsam ne kadar sürede alırım sorusuyla belirlerim.

  Su arıtıcısı için bu soruyu sorduğumda cevap evet hemen yine alırım oluyor

  Sağladığı konfora karşılık satınalma maliyeti ve kullanım maliyeti gerçekten çok düşük

  Yaşadığı yerdeki şebeke suyu içilebilir kalitede olmayan herkes bu cihazı almalı

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.