1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte tüm sözcüklerin anahtar sözcük olması isteği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. istekten çok bir gereksinimdir,

  sözlükte sadece ilk sözcük anahtar sözcük olabiliyor,tüm sözcükler anahtar sözcük olabilirse eğer konu arama butonu daha işlevsel olacaktır.üstelik moderatörün sürekli benzer konu var uyarısı yapmasına engel olacaktır böyle bir uygulama.yazarların da motivasyonuna olumlu katkısı olacaktır,tam konuyu açıp allayıp pullayıp yayınlamışken benzer konu var sildik uyarısı gelince şahsen kötü hissediyorum,o yazar öyle düşünmüş,ben böyle düşünüyorum diyebilmekte namümkün üstelik.

   
  (Bkz: sözlükten eksi 30 puan almak)(Bkz: konu açmaktan korkmak)(Bkz: sözlükte bir konuyu az değiştirerek sürekli konu açmak)(Bkz: açılacak bir konu bulamamak)(Bkz: sözlükte konu sirkülasyonu)
 2. sonuna kadar desteklediğim durumdur.

  ancak bunun talebi de farklı başlıklarda daha önce açılmıştı sanırsam.

  kelimeye hassas olmalı arama butonu, yoksa arama yapmanın mantığı ortadan kalkıyor ve benzer konu başlıkları açılmaya devam ediyor haliyle.

   
 3.  
  (Bkz: -15)
 4. sıklıkla talep ettiğim henüz bir çözüm bulun(a)mayan istek ve talebimdir.

   
 5. benim de defalarca talep ettiğim ancak "üzerinde çalışıyoruz" gibi oyalayıcı cevaplar aldığım konu.

  gönül rahatlığıyla aradığımı bulamayacak mıyım yanii?

   
 6. mobil uygulamada yapılması neredeyse imkansız gibi gözüken olaydır. malum daha aranılan kelime ile ilgili başlık varsa bile "bulunamadı" uyarısı veriyor.böyle bir uygulamanın telefonlarda uygulamasının zor olacağı kanaatindeyim.

   
 7. şu haldeki arama butonu aşırı işlevsiz olduğu için kesinlikle katıldığım ve sözlük adına büyük bir eksiklik olarak gördüğüm durum. bir el atın şuna lütfen.

   
  (Bkz: sözlüğün gelişmesi üzerine tavsiyeler)
 8.  
  (Bkz: memurlar.net sözlükte keyif kaçıran durumlar)
 9. sözlüğü çok daha kullanışlı hale getirecek ve yazarlarımızın aradıkları konulara çok daha kolay ulaşmasını sağlayacak istektir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.